Cīņā par Latvijas Kausa pusfinālu pretī stāsies Spartaks Jūrmala futbolisti

Miks Vilkaplāters
Ievietots 16.08.17.

Latvijas Kausa izcīņas 1/4 fināla spēli Jūrmalā aizvadīs FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Spartaks Jūrmala
1 - 0
FK Metta/Latvijas Universitāte

Ceturtdien, 17.augustā, Slokas stadionā FK Metta/Latvijas Universitāte komanda aizvadīs Latvijas Kausa izcīņas 1/4 fināla spēli, tiekoties ar vietējo Spartaks Jūrmala komandu.

Šajā sezonā ar jūrmalniekiem esam tikušies 3 reizes, visās atzīstot Latvijas čempiones pārākumu – marta beigās rezultatīvā cīņā piedzīvojām zaudējumu ar 2:4, maijā, spēles izskaņā piekāpāmies ar 0:1, bet jūlija noslēgumā piedzīvots zaudējums ar 0:2.

Atgādinām, ka Latvijas Kausa 1/8 finālā mettieši viesos ar 3:0 pārspēja 1.līgas līdervienību Valmiera Glass ViA, kamēr Spartaks ar 2:0 pārspēja citu 1.līgas augšgala komandu – SC Grobiņa.

Līdzšinējos desmit piegājienos Latvijas Kausā mettiešiem nav izdevies tikt tālāk par ¼ finālu, kopā aizvadot 18 spēles, izcīnot 8 uzvaras un piedzīvojot 10 zaudējumus. Kopējā vārtu bilance – 36:32.

Tāpat kā FK Metta/Latvijas Universitāte, arī Spartaks Jūrmala komanda, noteikti vēlēsies turpināt cīņu par Latvijas Kausu, tāpēc laukumā būs vērojama aizraujoša un interesanta cīņa!

Vēlam veiksmi Meistarkomandai spēlē un iekļūšanu nākamajā kārtā!

Spartaks, pirmkārt, mums ir labs izaicinājums - esam viņiem zaudējuši 6 spēles pēc kārtas, kā arī paši neesam guvuši vārtus pēdējās 3 spēlēs. Mums ir ļoti daudz izaicinājumu pirms šīs spēles, vēl viens no tiem - nekad neesam Latvijas Kausā tikuši tālāk par ceturtdaļfinālu. Tā ka ir ļoti daudz lietas, kuras mēs gribētu uzlabot, un lieliski, ka nākamajā spēlē pretiniekos ir Spartaks Jūrmala, pret kuru ir individuāli mērķi, kā arī ir savi mērķi kausa kontekstā. Jāsaprot ir viena lieta - Latvijā mēs vienā spēlē noteikti varam uzvarēt pilnīgi jebkuru pretinieku, un to mēs arī gribam panākt rītdienas spēlē.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris

FK Metta/Latvijas Universitāte – Spartaks Jūrmala

Slokas stadions, Jūrmala

Ceturtdiena, 17.augusts, plkst. 19:00