Andris Riherts: "Varējām atspēlēties, taču diemžēl pietrūka jaudas un meistarības."

Ievietots 01.07.18.

Trīspadsmito spēli jaunajā SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Svētdien, 1.jūlijā, savu kārtējo spēli 2018.gada sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Zemgales Olimpiskajā centrā tiekoties ar FK Jelgava.

Pirmo puslaiku komandas iesāka aizraujoši, apmainoties ar momentiem, taču kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā un noslēdzās likumsakarīgi ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Otrajā puslaikā abas komandas atkal apmainījās ar sitieniem pa vārtiem, tomēr tieši jelgavnieki atklāja rezultātu, realizējot soda sitienu. Mettieši metās uz priekšu izlīdzināt rezultātu, tomēr mājinieki spēlēja droši un rezultātu nosargāja, spēlei noslēdzoties ar zaudējumu 0:1.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Esmu pateicīgs spēlētājiem par pašatdevi, par velēšanos un par brīžiem ļoti kvalitatīvu spēli. Tāpat esmu pateicīgs līdzjutējiem, kas atbalstīja komandu, tas ir liels atbalsts, un ir liels prieks, ka tāds ir un grūtos brīžos tas palīdz. Kārtējā spēle, kurā ielaižam vienus vārtus, bet tos pašus no standartsituācijas. Pašiem reāli vārtu gūšanas momenti bija pirmajā puslaikā, otrajā mēģinājām beigās kaut ko ar spēku panākt, neizdevās. Lai gan Fjodorovam bija labs izgājiens, varēja sist ar labo, kreiso, beigās sitiens nesanāca. Pretinieks tikmēr izmantoja ļoti labu standartsituāciju, principā bez variantiem šajā epizodē, vienīgais varējām atspēlēties, taču diemžel pietrūka jaudas un meistarības.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris