Andris Riherts: "Turpinām gatavoties sestdienas spēlei!"

Ievietots 15.11.18.

Pirmo pārspēļu cīņu par vietu Virslīgā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

Trešdien, 14.novembrī, savu pirmo spēli par vietu 2019.gada SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, savā laukumā uzņemot SK Super Nova.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts ļoti rezultatīvā cīņā, un mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:0.

Otrajā puslaikā vārtu birums turpinājās, komandām kopā gūstot 6 vārtus, spēlei noslēdzoties ar mettiešu uzvaru 7:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies spēlētājiem, paldies atbalstītājiem, paldies visiem, kas darbojas Futbola klubā Metta! 7:2 noteikti ir labs rezultāts, uzbrukumā septiņi iesistie noteikti priecē, bet divie ielaistie liek aizdomāties arī pirms nākamās spēles. Kopumā pirmajā spēlē ir izcīnīta uzvara un pārliecinošāk nekā ierasts, kas ir labs handikaps pirms nākamās spēles. Turpinām gatavoties sestdienas spēlei!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris