Andris Riherts: "Tas ir viens no svarīgākajiem balstiem, būt kopā visur - gan priekos, gan bēdās!"

Ievietots 10.11.18.

Savu pēdējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Sestdien, 10.novembrī, savu 28.kārtas spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, viesojoties pie FK Ventspils.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts ļoti rezultatīvā cīņā – komandas guva četrus vārtus, tomēr mettiešiem puslaiku nācās noslēgt iedzinējos ar 1:3.

Otrā puslaikā vārtu birums pieredzēts netika – mettieši centās atspēlēties, tomēr izskaņā ielaida arī ceturtos, piekāpjoties ar 1:4.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies līdzjutējiem, kas atbrauca līdzi un atbalstīja, milzīgs paldies faniem, kas praktiski visās spēlēs bija klāt un atbalstīja savu komandu. Tas ir viens no svarīgākajiem balstiem - būt visur kopā - gan priekos, gan bēdās. Virslīgas sezona ir beigusies, sāksies mūsu daļa, kurā mēs piedalāmies jau vairākas sezonas un kas kārtējo reizu nebūs viegls pārbaudījums. Paldies Gatim Kalniņam, viņš tomēr guva vārtus un Valmiera ViA Glass uzvarēja. Es nezinu, vai Gatis beigs karjeru, bet ja tā, tad kur vēl labāks scenārijs - mājās vārtu guvums un uzvara, lieliski! Apsveicu Gati, kurš tiešām bijus izcils atlēts, vismaz šajā līmenī noteikti! Tāpat apsveicu FK Ventspils ar sudrabu, kas visur šogad bija otrie - domāju pēc pārmaiņām arī tas ir labs panākums, jo nav tik viegli atgriezties un uzreiz uzkāpt uz troņa. Mums Top 6 pietrūka viens punkts iepriekšējā spēlē. Šodien ar šo sastāvu varēja principā spēlēt arī pie jauniešiem, spēlētāji ir jauni un ar katru gadu progresē, bet kļūst sastāvs kļūst arvien jaunāks un jaunāks, jo iekšā nāk akadēmijas spēlētāji. Man ir liels prieks, ka viņiem ir izdevies debitēt Virslīgā, saprast, ka šeit, rezultāts, tas ir smags darbs. Bet, ja mēs gribam iet tālāk par Latvijas Virslīgu, tad tas ir vēl smagāks darbs. Tāpat jābūt mentāli stipram, lai uzdrošinātos braukt kaut kur projām. Šobrīd visi futbolisti atgriežas Latvijā, kas, manuprāt, nav tas labākais variants, bet šīs ir mūsu mājas, Latvija, un mēs laipni gaidīsim viņus atpakaļ un atbalstīsim grūtā brīdī!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris