Andris Riherts: "Spēli iesāka pieci aizsargi, noslēdza divi."

Ievietots 08.04.18.

Otro spēli jaunajā 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Sestdien, 7.aprīlī savu otro spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Kauguru vidusskolas futbola laukumā tiekoties ar pēdējo divu gadu Virslīgas čempionvienību Spartaks Jūrmala.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0, tomēr otrajā puslaikā jūrmalnieki guva trīs bezatbildes vārtus, spēlei noslēdzoties ar 0:3. Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Apsveicu pretinieku ar pirmo uzvaru, pelnītu otrajā puslaikā. Ja pēc pirmā puslaika varēja rasties jautājumi, kurš uzvarēs šajā spēlē, tad otrajā puslaikā nebija divu domu, ka Spartaks Jūrmala bija pelnījuši uzvaru. Viņi izdarīja savu darbu, bija pietiekoši mērķtiecīgi vārtu gūšanas epizodēs, atrodoties īstajās vietās, kā arī nesaplīsa grūtajos brīžos, kad mēs vairāk kontrolējām bumbu. Mums neatradās tāds līderis kā Gauračs, kurš pirms spēles varēja izdarīt organizatoriskās lietas un laukumā gūt divus fantastiskus vārtus. Tā ir viela pārdomām mūsu futbolistiem un visai komandai. Spēli raksturo tas, ka spēli iesāka 5 aizsargi, noslēdza divi. Andris RihertsFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris