Andris Riherts: "Spēlētājiem esmu pateicīgs par pašatdevi!"

Ievietots 14.04.18.

Trešo spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā un pirmo mājās aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Piektdien, 13.aprīlī savu trešo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot citu Rīgas vienību Riga FC.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar viesu pārsvaru 0:1, otrajā puslaikā mettieši devās uz priekšu atspēlēties, uzbruka enerģiski, tomēr spēles gala rezultāts palika nemainīgs – 0:1 par labu Riga FC. Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem klātesošajiem, arī līdzjutējiem, kas bija tribīnēs, par atbalstu! Spēle pirmajā puslaikā izvērtās miegaina no mūsu un pretinieku puses, bez īpašiem notikumu pavērsieniem, un veiksmīgs Pētersona sitiens ar purngalu vārtu devītniekā principā izšķīra spēli. Skaidrs, ka mēs tikai 88.minūtē izveidojām vienīgo momentu, kas varētu novest pie vārtu guvuma, bet arī tāds moments ir jāsagaida un jāmāk pavērst spēli mums par labu. Spēlētājiem esmu pateicīgs par pašatdevi, ceru, ka tā bija laba pieredze. Šādas komandas tikai ar meistarību, kas līdzšim bijusi vien jauniešu līmenī, nevar apspēlēt. Jāpieliek ir gan fiziski, gan mentāli jābūt gataviem, un, protams, vajag sisties līdz pēdējai minūtei.Andris RihertsFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris