Andris Riherts: "Spēlētāji saprot, ka ir jāatdodas katrā spēlē!"

Ievietots 04.07.20.

Piekto spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 3. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 5. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie vietējā FK Tukums 2000/TSS.

Pirmajā puslaikā mettieši guva trīs skaistus vārtus, divus gūstot pēc komandas izspēlēm, bet vienreiz trāpot lielisku tālsitienu, pārtraukumā dodoties ar 3:0!

Otrajā puslaikā tukumnieki atguva vienus vārtus, vāŗtu gūšanas iespējas bija abām komandām, bet spēles rezultāts vairs nemainījās. FK Metta no Tukuma pārved uzvaru ar 3:1.

Esmu pateicīgs visiem, kas strādāja, lai izcīnītu šo uzvaru - sākot ar jaunatnes treneriem, jo vārtus guva arī mūsu akadēmijas audzēknis, tāpat faniem, atbalstītājiem, vecākiem un ģimenēm. Prieks par labām emocijām, paldies tukumniekiem par labu uzņemšanu, ļoti solīdu atbalstu klātienē. Esmu pateicīgs spēlētājiem, ka pēc iepriekšējās spēles izdarīja secinājumus, un visi kopā izanalizējām to. Spēlētāji saprot, ka ir jāatdodas katrā spēlē, un tad mums ir iespējas izcīnīt uzvaru. Prieks, ka izcīnījām uzvaru pret tuvākajiem konkurentiem. Rezultāts 1. puslaikā bija labs, bija laba realizācija, taču otrais puslaiks bija nedaudz mūsu stilā - nezinājām, kā rīkoties, kad esam vadībā, kā to noturēt. Tā bija laba mācību stunda, jo otro puslaiku mēs zaudējām. Par ātriem otrajiem vārtiem - kaut kas līdzīgs kā Daugavpilī, kad viņi ātri guva otros vārtus, šodien mēs bijām aktīvāki sākumā, un FK Tukums 2000/TSS ieņēma vairāk nogaidošu pozu, bet mūsu spēlētāji gāja apspēlēt pretinieku, pretinieki netika galā, un mēs ļoti labi nostrādājām soda laukumā, malači. Tukumniekiem nekas cits neatlika kā uzbrukt vai nosēsties, nokārt galvas. Mēs sapratām, ka pretinieki veiks maiņas, tā būs agresīva komanda vismaz pirmajās minūtēs. Bija pavērsiens, kad Sylvin iznāca uz maiņu, varēja ar pirmajiem pieskārieniem gūt vārtus, nākamais uzbrukums uz otru pusi un vārti. Ja vēl Strods būtu trāpījis, tad būtu kārtīgs tusiņš Tukumā, tā varētu teikt.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris