Andris Riherts: "Spēlētāji bija pelnījuši šodien uzvarēt!"

Ievietots 20.10.18.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/LU komanda.

Sestdien, 20.oktobrī, savu kārtējo spēli šajā sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Liepājas stadionā “Daugava” tiekoties ar vietējo komandu FK Liepāja/Mogo.

Spēles pirmajā puslaikā komandas apmainījās ar vairākiem momentiem, ar bumbu nedaudz vairāk bija mājinieki, tomēr likumsakarīgi puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Tikmēr otrajā puslaikā liepājniekiem bija pāris bīstamas vārtu gūšanas iespējas, bet mettieši aizsardzībā spēlēja disciplinēti un droši.

Tas deva rezultātu arī uzbrukumā, un 87.minūtē Rendijs Šibass izrāva uzvaru ar 1:0!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem, kas atbalsta FK Metta/Latvijas Universitāte! Esmu pateicīgs spēlētājiem, pateicīgs cilvēkiem, kas strādā apkārt un atbalsta mūs ikdienā. Uzskatu, ka spēlētāji laukumā bija pelnījuši šodien uzvarēt, un tāpat visi, kas mūs atbalsta, uzvaru nepacietīgi gaidīja, un es domāju, ka viņi arī ir savu prieku guvuši, par ko man ir liels prieks! Liepājā mums jau tā ir trešā uzvara pēdējās divās sezonās - Rendijs iesita izšķirošos arī pagājušajā sezonā. Spēlējām viesos, cienījām pretinieku un zinājām, ka neesam sliktāki par viņiem. Zinājām, ka pretinieks gribēs spēlēt vairāk ar bumbu, daudz skries, bet parasti vienā brīdī viņi apstājas un sāk spēlēt primitīvi - savu iespēju sagaidījām un izmantojām. Ņemot vērā, ka esam ļoti jauna komanda, daudzos jautājumos kaut kur pazaudējam pārliecību, bet ātri to atgūstam. Šodien līderi - Ošs un Ševeļovs-, kas mums komandā ir kā divi tēti, aizsardzībā ļoti palīdzēja, izdarīja labu darbu un salika visu pa plauktiņiem! Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris