Andris Riherts: "Paldies visiem par atbalstu šajā, kā arī visās iepriekšējās spēlēs!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.11.18.

Kārtējo spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Svētdien, 4.novembrī, savu pēdējo mājas spēli 2018.gada sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, savā laukumā uzņemot tuvākos konkurentus – FK Jelgava.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja ar mettiešu teritoriālu pārsvaru, tomēr vienīgos vārtus guva tieši viesi, izceļoties pēc sitiena ar galvu – 0:1.

Otrajā puslaikā aktīvāk un enerģiskāk uzbruka mettieši un tika atalgoti ar vārtu guvumu [precīzs Dzhamalutdinov – aut.], bet spēles beigās ielaida līdzīgus vārtus kā pirmos un piedzīvoja zaudējumu ar 1:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem par atbalstu šajā, kā arī visās iepriekšējās spēlēs! Rezultāts diemžēl ir 1:2, kas laikam arī ir vislielākais sarūgtinājums. Dzīvosim tālāk, vēl ir pēdējā spēle, skatīsimies, ko varam izlabot. Par motivāciju - ja mēs paskatāmies, tad no soda sitiena, šķiet, ir vienīgais sitiens rāmī, pirmajā puslaikā vispār nebija neviena sitiena, nezinu, kur vēl labāku motivāciju, kā beigt sezonu šeit, mājās , nevis 28.novembrī. Bet skaidrs, ka jādara viss, lai uzvarētu pēdējā spēlē.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris