Andris Riherts: "Paldies visiem par atbalstu katrā spēlē!"

Ievietots 07.10.18.

Kārtējo spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Riga FC
2 - 1
FK Metta/Latvijas Universitāte

Sestdien, 6.oktobrī, savu 24.kārtas spēli Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Skonto stadionā tiekoties ar citu Rīgas komandu, turnīra līdervienību, Riga FC.

Pirmo puslaiku komandas aizvadīja diezgan līdzīgā cīņā – ar bumbu kopumā vairāk bija mājinieki, tomēr sekmīgāk uzbrukumā darbojās mettieši, vairāk trāpot vārtu rāmī un galvenais – gūstot vārtus (precīzs bija Ivanovs).

Otrā puslaika pirmajā pusē Riga FC spēlēja aktīvi, un guva divus vārtus – pirmos pēc ļoti strīdīga 11 metru soda sitiena. Zaļi-baltie devās atspēlēties, tomēr tas neizdevās. 1:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies skatītājiem, paldies spēlētājiem, paldies klubam par atbalstu, manuprāt, tas ir ļoti labi, ka katrā spēlē, neskatoties uz to, kāds ir rezultāts vai kā spēlējam, ir tik liels un silts atbalsts ar daļu kritikas, kas piederas pie lietas, tas ir super un paldies par to! Par spēli nav tur īsti, ko stāstīt. Vai pēdējā aplī esam kļuvuši bīstamāki? Pirmajās divās savstarpējās spēlēs bija tikpat līdzīgi - 0:1, 0:1. Pirmajos apļos jaunajiem spēlētājiem varbūt ir grūti tikt galā ar spriedzi, bet sezonas beigās esam labi trenējušies, bijis nepārtraukts treniņprocess, kas atspoguļojas arī sniegumā laukumā. Par tiesneša darbībām rodas jautājumi - kartiņa 4.minūtē un divas kompensācijas laikā. Par 11 metru soda sitienu vispār nerunāsim! Paskatieties - ja tur bija pendele, tad varam uz kaut ko saderēt. Pret Riga FC mums ir trijās spēlēs 4 pendeles! Var runāt - kaut kas kaut kur, bet šeit bija viss zieds savācies! Tā nevar būt! Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris