Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem par svarīgo uzvaru!"

Ievietots 26.08.18.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Sestdien, 25.augustā, savu 19.kārtas spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Daugavas stadionā uzņemot Valmiera Glass ViA.

Momentiem bagātais pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu 1:1, viesiem pirmajiem izvirzoties vadībā, bet puslaika izskaņā Eduardam Emsim ar skaistu sitienu panākot izlīdzinājumu.

Otrā puslaika sākumā Vladislavs Fjodorovs ar teicamu tālsitienu panāca 2:1 mājinieku labā, rezultātam saglabājoties līdz spēles beigām un FK Metta/LU komandai izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem par klātesamību, paldies spēlētājiem par svarīgo uzvaru, bijām iedzinējos ar 0:1, lai gan pirmais puslaiks neliecināja, ka tādā situācijā varētu nonākt. Pats sākums bija ļoti kvalitatīvs, ātrs un pat teiktu, ka pirmajā savstarpējā spēlē mēs neizveidojām tik daudz momentu, kad nospēlējām 2:2. Bet nu redzam, ja tukšos vārtos nesitam iekšā, tad sitam vārtus devītniekā. Bet tā principā ir, ja cīnās par kaut ko, tad neviens negrib atdot vārtus. Tā kā esmu pateicīgs spēlētajiem, mums ir vēlviena spēle pirms pauzes, un ir ļoti svarīgi to kvalitatīvi un atbildīgi, ar lielu motivāciju aizvadīt, lai turpinātu savu ceļu un pakāptos augstāk tabulā.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris