Andris Riherts: "Otrajā puslaikā ieslēdzām lielākus ātrumus!"

Ievietots 28.10.18.

Kārtējo spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Svētdien, 28.oktobrī, savu divdesmitsesto spēli 2018.gada sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, viesos tiekoties – Valmiera Glass ViA.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja ļoti aizraujošā un atklātā cīņā, kur vairāki vārtu gūšanas momenti bija abām komandām, tomēr uz tablo joprojām palika divas nulles – 0:0.

Otrajā puslaikā aktīvāk un enerģiskāk uzbruka mettieši un tika atalgoti ar diviem vārtu guvumiem, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas un pakāpjoties uz 6.vietu.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Esmu pateicīgs spēlētājiem, ka izturējām valmieriešu spiedienu no pirmajām minūtēm. Mēs zinājām, ko darīs pretinieks. Pirmajā puslaikā viņiem, ja nemaldos, bija 14 sitieni, neteikšu, ka mēs neuzbrukām, arī mums bija diezgan labi momenti, bet vienmēr pietrūka otrais, trešais vilnis, lai ieraidītu bumbu vārtos. Otrajā puslaikā ieslēdzām lielākus ātrumus - Gata Kalniņa iztrūkums aizsardzībā bija jūtams: aizsargi bija mazpieredzējuši, un, kur plāns, tur plīst. Esmu pateicīgs spēlētājiem par to, ka viņi spēlē līdz galam un, teiksim tā, noved spēli līdz uzvarai. Paldies faniem par lielisko atbalstu, ir jūtams, ka klubā svarīga ir jebkura komanda, kura startē FS Metta vai FK Metta paspārnē - paldies! Tāpat paldies Valmierai par patriotisko sagaidīšanu, par dziesmām, par sezonas beigās sagādātiem labiem futbola apstākļiem! Novēlu Valmierai sakārtot arī ģērbtuves un iekšējo bloku, un tad šis būs vēlviens lielisks punkts, kur Latvijā jebkuros apstākļos varēs spēlēt futbolu. Skaidrs, ka halles iztrūkums būs, bet dod Dievs, lai cilvēki strādā futbola labā un futbols attīstās!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris