Andris Riherts: "Ņēmām vērā pretinieka stiprās un vājās puses!"

Ievietots 20.04.19.

Savu 7. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 19. aprīlī, savu septīto spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, FK Jelgava kluba bāzē tiekoties ar vietējo FK Jelgava.

Spēles pirmajā pusē daudz aktīvāki bija mettieši, un diezgan likumsakarīgi 35. minūtē atklāja spēles rezultātu. Puslaika izskaņā iespējas bija arī jelgavniekiem, bet rezultāts palika nemainīgs – 1:0.

Otrā puslaika sākumā FK Jelgava izdevās vārtus atgūt un rezultātu izlīdzināt, taču mirkli vēlāk Masangane guva savus otros vārtus spēlē un palīdzēja izcīnīt uzvaru ar 2:1.

Paldies visiem atnākušajiem par labu atmosfēru, paldies Augstākiem spēkiem, kā arī paldies spēlētājiem par izcīnīto uzvaru un labu spēli uz laukuma. Manuprāt, centāmies vairāk kontrolēt bumbu, brīžiem pretinieks uzspieda, tad atkal kontrolējām bumbu - gāja kā pa viļņiem. Ņēmām vērā pretinieka stiprās puses, tāpat arī vājās, manuprāt, mums izdevās šodien un izcīnījām uzvaru. Paldies visiem, kas piedalījās šajā uzvarā! Kvalitātes ziņā mēs esam labi uzsākuši čempionātu gan sniegumā, gan spēlētāju individuālo darbību ziņā. Komandu nav nācies būvēt no jauna - kodols ir saglabājies. Daudz akadēmijas audzēkņi, uz maiņu nāk jauni futbolisti, kas mācās tikai vidusskolā, bet viņi zina, par ko sitās. Treneru darbs, futbola klašu projekts ir devis labu ieguldījumu, redzams, ka spēlētāji labi darbojas ar bumbu, arī mentāli un fiziski jaunie futbolisti ir gatavi. Kā noskaņojāmies pēc uzvaras iepriekšējā kārtā? Pirmssezonā aizvadījām daudz spēles pret Baltijā spēcīgākajām futbola komandām, kur uzvaras garšu tik daudz nemaz neizdevās sajust. Gatavojām sevi šādām spēlēm sezonā - pret fiziski spēcīgiem un meistarīgiem spēlētājiem. Tas varbūt nedaudz skāra pārliecību, bet cerams, ka pirmssezona dod mācību, ka pretī spēlē tikai cilvēki, lai gan pieredzējušāki, citreiz arī meistarīgāki, tomēr savas ambīcijas mēs nevaram nolikt malā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris