Andris Riherts: "Nebūšu oriģināls - divi dažādi puslaiki."

Ievietots 29.09.18.

Otro spēli SynotTip Virslīgas čempionāta noslēdzošajā aplī aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Metta/Latvijas Universitāte
0 - 3
Spartaks Jūrmala

Piektdien, 28.septembrī, savu kārtējo spēli Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot divkārtējos Latvijas čempionus Spartaks Jūrmala.

Aizraujošais spēles pirmais puslaiks aizritēja mettiešu zīmē, mājiniekiem vairāk kontrolējot bumbu un izveidojot vairāk momentu, tomēr puslaiks noslēdzās ar 0:0.

Otro puslaiku jau aktīvāk iesāka viesi, enerģiski uzbrūkot, un lietainajos laika apstākļos guva trīs bezatbildes vārtus, un FK Metta/LU komanda, neskatoties uz labiem momentiem izskaņā, piedzīvoja zaudējumu ar 0:3.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem, kas atnāca šajā ne īsti viesmīlīgajā laikā, laikapstākļos uz spēli, uz Virslīgas futbolu un atbalstīja savu komandu un klubu! Tas (atbalsts - aut.) motivē strādāt arī pēc šāda spēles rezultāta. Nebūšu oriģināls - divi dažādi puslaiki. Ja pirmajā mums bija pārsvars, tad otro puslaiku labāk iesāka jūrmalnieki un visdrīzāk ar savu pieredzi izšķīra spēles likteni. Skaidrs, ka 0:3 ir par daudz, arī pret Spartaks Jūrmala. Rezultāts ir tāds, kāds tas ir - jādzīvo tālāk un jāgatavojas nākamajai spēlei. Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris