Andris Riherts: "Mēs diemžēl nespējām likt pretī cīņassparu un daudz zaudējām 1 pret 1 situācijās."

Ievietots 01.05.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 1. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta 7. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Ventspils 2. pamatskolas laukumā viesojoties pie FK Ventspils.

Pirmos vārtus spēlē guva Lūkass Vapne, bet turpmākais puslaiks mettiešiem neizdevās – neilgi pēc tam ventspilnieki guva divus vārtus, bet puslaika izskaņā panāca divu vārtu pārsvaru (1:3).

Otro puslaiku viesi iesāka aktīvi, bet ielaida vēl vienus. Spēles beigās komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – spēles gala rezultāts 2:5.

No izbraukuma Ventspilī punktus pārvest neizdodas.

Varu apsveikt ventspilniekus ar pelnītu uzvaru. Teikšu tā, ka pretinieki parādīja to sniegumu, ko mēs centāmies parādīt iepriekšējās trīs spēlēs, parādīja to, kā mēs varētu izskatīties no malas spēlēs pret Riga FC, FK RFS un Valmiera FC. Skaidrs, ka FK Ventspils piedāvāja primitīvu un vienkāršu futbolu, zinājām trenera Kičigina spēles rokrakstu - patīk spēlēt ar daudz diagonālēm, cīņu par otrajām bumbām. Mēs tam vienkārši nebijām gatavi. Pretinieku trenerim patīk agresīva spēle, fizisks futbols, it kā tam gatavojāmies, bet beigās nebijām gatavi. Ventspilī ir mazs laukums, mazāks nekā Hanzas vidusskolas laukumā, kas radīja starpību. Pretī bija rūdīti vīri, un, ja paskatāmies 4. vārtus, tad gandrīz no 16 metru atzīmes garā piespēle pāri laukumam, atlēkusī bumba, centrējums, vārti. Šodien pretiniekiem noskaņojums bija vienkārši fenomenāls. Mēs diemžēl nespējām likt pretī cīņassparu un daudz zaudējām 1 pret 1 situācijās. Kaut kur varbūt arī nepareiza spēlētāju un taktikas izvēle tieši treneru lauciņā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris