Andris Riherts: "Liels prieks par jaunajiem spēlētājiem, kas progresējuši un debitējuši Virslīgā!"

Ievietots 17.11.18.

Otro pārspēļu cīņu par vietu Virslīgā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

Sestdien, 17.novembrī, otro spēli par vietu 2019.gada SynotTip Virslīgas čempionātā un pēdējo šosezon aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, viesos tiekoties ar SK Super Nova.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts aizraujošā cīņā, un mettiešiem izdevās gūt divus vārtus un izvirzīties vadībā ar 2:0.

Daudz momentu komandu izpildījumā bija arī otrajā puslaikā, Kovaļonoks panāca 3:0, uzstādot spēles gala rezultātu.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem, kas ikdienā darbojas FS Metta, FK Metta un SS Metta un atbalsta galveno komandu! Liels prieks, ka komanda ir palikusi Virslīgā un nākamgad startēs spēcīgāko sabiedrībā. Paldies spēlētājiem, kas ļoti nopietni attiecās pret gaidāmajām spēlēm! Tāpat paldies pretiniekam, kas gatavojās un bija neatlaidīgi, katrā spēlē gribēja gūt vārtus līdz pat spēles pēdējai sekundei. Liels prieks par jaunajiem spēlētājiem, kas sezonas laikā ir progresējuši un debitējuši Virslīgā, tagad viņiem ir liels izaicinājums, lai izdotos savu meistarību pacelt un iet nākamajā līmenī. Laiks sevi pierādīt viņiem ir, un tas ir jādara katru dienu! Paldies visiem!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris