Andris Riherts: "Kā kolektīvs labi nostrādājām, viens otru atbalstījām!"

Ievietots 24.05.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Pirmdien, 24. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, RTU stadionā viesojoties pie FC Noah Jūrmala.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva Yunusa Muritala, mettiešiem pārtraukumā dodoties ar 1:0 pārsvaru.

Otrajā puslaikā FK Metta futbolisti pievienoja vēl divus vārtus un izcīnīja drošu uzvaru ar 3:0.

Paldies spēlētājiem par nopietno attieksmi pret spēli! Visi, protams, pēta pretiniekus, jautājums, cik dziļi, bet tomēr zināms fakts, ka pretiniekam bija daudz spēļu īsā laika posmā. 3. minūtē, ja nebūtu pietiekami koncentrējušies, būtu varējuši iesākt spēli ar 0:1 - aizsargi un Jānis Beks nospēlēja līmenī. Tad izmantojām to, ka esam kā komanda. Gan fiziski, gan mentāli bijām labāki un neļāvām pretiniekam izmantot savu meistarību. Centāmies arī likvidēt iespējas, kur viņi varētu daudz ar bumbu spēlēt, īpaši bīstamajās zonās. Skaidrs, ka rezultāts kaut kur mainās - 2:0 un 3:0, tad kaut kur atslābstam. Esmu pateicīgs arī par maiņām, kas iegāja spēlē un neļāva to izdarīt. Paldies arī atbalstītājiem par atbalstu šajā pirmdienas vakarā! Kāpēc nespēlējām ar trim aizsargiem? Šajā spēlē Noah spēlēja ar vienu uzbrucēju, likt aizmugurē trīs aizsargus būtu liela izšķērdība. Mēs kā kolektīvs labi nostrādājām, viens otru atbalstījām un kā siena stāvējām, ja kādas konfliktsituācijas radās, tad, ja vajadzēja, aizvilkām arī kādu projām.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties (mūsu galvenā trenera komentāru skaties no 5:09):