Andris Riherts: "Izbaudīju kā spēlētāji ļoti kvalitatīvi, ar lielu pašatdevi un lielu sirdi spēlēja!"

Ievietots 02.09.18.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Sestdien, 1.septembrī, savu 20.kārtas spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Jelgava.

Spēles pirmais puslaiks kopumā raksturojams ar lielu cīņu par katru laukuma centimetru, kurā vadībā izvirzījās mājinieki ar 1:0.

Otrā puslaika sākumā Fjodorovs ar precīzu soda sitienu pārsvaru dubultoja, bet pāris minūtes vēlāk Ivanovs uzstādīja spēles gala rezultātu 3:0.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem klātesošajiem par dalību spēlē, atbalstītājiem par lielisko atbalstu! Tāpat visiem priecīgu jauno mācību gadu - 1.septembris, kurā gan vēl nav jāiet uz skolu, bet bija iespēja atnākt uz futbolu Daugavas stadionā un citviet Latvijā, un es ceru, ka viņi to izbaudīja. Es, stāvot malā, izbaudīju kā FK Metta/LU spēlētāji ļoti kvalitatīvi, ar lielu pašatdevi un lielu sirdi spēlēja laukumā. Man tā liekas pelnīta uzvara ar rezultātu 3:0. Rezultāts varēja būt dažāds, bet viss, kas notika, un tas, kā spēle beidzās, manuprāt, bija pelnīti.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris