Andris Riherts: "Esmu pateicīgs saviem spēlētājiem par pašatdevi un labu spēli!"

Ievietots 13.05.18.

Septīto spēli jaunajā SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Sestdien, 12.maijā, savu septīto spēli 2018.gada sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Virslīgas vicelīderi FK Ventspils.

Pirmo puslaiku enerģiskāk un veiksmīgāk aizvadīja mājinieki, un, pateicoties jubilāra Kabelo Seribas un Tamirlana Dzhamalutdinova vārtiem, pirmo puslaiku noslēdza vadībā ar 2:0!

Otrā puslaika sākumā viesi vienus vārtus atguva, turpinājumā pie momentiem tika abas komandas, tomēr trilleris noslēdzās ar 11 metru soda sitienu uz mettiešu vārtiem un ventspilnieki to realizēja. Dramatiskā izskaņā spēle noslēdzās 2:2!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem par atnākšanu uz futbolu, šajā saulainajā laikā došanos uz stadionu - esmu pateicīgs par atbalstu, jo, manuprāt, tas ir būtiski. Kad sava komanda spēlē, ir jābūt klāt, neskatoties uz to, ka ar ģimeni var lieliski pavadīt laiku arī ārpus stadiona. Tāpēc esmu īpaši pateicīgs visiem tiem, kas bija klātienē mūs atbalstīt, kā arī tiem, kas mūs atbalstīja tiešraidē - pie TV vai viedierīču ekrāniem. Tāpat esmu pateicīgs saviem spēlētājiem par pašatdevi, par labu spēli! Kaut kādā mirklī, iespējams, piekusām un radās arī plaisas iekšienē un pacietība nedaudz pazuda. Esmu neapmierināts ar to, ka šajā spēlē diemžēl nav uzvara, bet 2:2 arī ir punkts, kas noteikti mums noderēs nākotnē.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris