Andris Riherts: "Esam tuvu, bet ne pietiekami."

Ievietots 27.05.18.

Kārtējo spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Aizvadītās nedēļas noslēgumā savu desmito spēli 2018.gada sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Skonto stadionā tiekoties ar citu Rīgas komandu Riga FC.

Pirmo puslaiku komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, vairāk ar bumbu esot Riga FC futbolistiem, kamēr mettieši vairākkārt atbildēja ar bīstamiem momentiem ar piespēli vārtu priekšā, tomēr vārti netika gūti, puslaikam noslēdzoties ar 0:0.

Otrā puslaika sākumā mājinieki pēc centrējuma izvirzījās vadībā ar 1:0, bet FK Metta/LU futbolisti arvien aktīvāk devās uzbrukumos un metās atspēlēties. Tomēr spēles izskaņā, neskatoties uz viesu centieniem, spēle tā arī noslēdzās ar minimālu zaudējumu – 0:1.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Esmu pateicīgs spēlētājiem par pašatdevi, kuri šodien veica ļoti lielu darba apjomu uz laukuma gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Pārāk daudz momentus varbūt neizveidojām, bet tie bija pietiekoši, lai ieraudzītu vairāk nekā nulli savā turnīra tabulas pusē. Kaut kur pretinieku meistarība nospēlēja par labu – Fedorčuks likās ar vienu pagriezienu varētu apvest sešus spēlētājus, kamēr Lemajič bija īstajā vietā un laikā, un atradās īstajā vietā, kur sekoja piespēle. Tajā ziņā mums ir, ko mācīties, ir, ko paņemt. Katra spēle ir grūta, iespējas panākt vairāk ir, taču, godīgi sakot, esam tuvu, bet ne pietiekami tuvu, lai sasniegtu, ko vairāk. Bet esmu pateicīgs spēlētājiem par pašatdevi, tur man nav nekādu pārmetumu!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris