Andris Riherts: "Divas neveiksmīgas epizodes, kurās nenostrādājām līdz galam."

Ievietots 23.07.18.

Piecpadsmito spēli jaunajā SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Svētdien, 22.jūlijā, savu kārtējo spēli 2018.gada sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK RFS.

Pirmo puslaiku komandas aizvadīja aizraujošā cīņā, abām komandām arī norībinot pretinieku vārtu konstrukciju, tomēr puslaiks noslēdzās ar mierizlīgumu – 0:0.

Otrā puslaika sākumā viesi gan izrādījās veiksmīgāki, gūstot ātrus vārtus, un mettieši aktīvi jau devās uz priekšu. Tomēr tieši otrādi – FK RFS guva otros vārtus, un spēle tā arī noslēdzās ar 0:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Gribu pateikties visiem par klātesamību šajā spēlē, manuprāt, spēles kvalitāte uz laukuma vismaz Latvijas čempionāta līmenim bija diezgan laba, esmu arī apmierināts ar savu spēlētāju individuālo un arī komandas sniegumu. Skaidrs, ka rezultāts ir 0:2, kā vienmēr iesist nevaram, šoreiz vismaz no standartsituācijas neielaidām - lai arī pretiniekiem īsti tādu nemaz daudz nebija. Teiksim tā, divas neveiksmīgas epizodes, kurās mēs nenostrādājām līdz galam, lai gan 1.puslaikā bija līdzīgi, bet tur Emīls (aut. Birka) ar savām vai Dieva kājām izvilka bumbu ārā no vārtiem. Skaidrs, ka mēs varam visu laiku teikt banāli, ka jaunajiem spēlētājiem tā ir laba pieredze, bet drīz vairs tas neies cauri - viņi nebūs vairs tik jauni.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris