Andris Riherts: "0 pret 3 noteikti nav tas rezultāts, ko mēs visi gribējām šajā spēlē."

Ievietots 24.09.18.

Pirmo spēli SynotTip Virslīgas čempionāta noslēdzošajā aplī aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Pirmdien, 25.septembrī, savu kārtējo spēli Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Arkādijas stadionā tiekoties ar citu Rīgas vienību FK RFS.

Aizraujošais spēles pirmais puslaiks aizritēja atklāta futbola manierē, iespējas izveidojot abām komandām, tomēr veiksmīgāki izrādījās tieši mājinieki, divas reizes precīzi sitot no vārtu priekšas – 0:2.

Otro puslaiku mettieši iesāka aktīvi, tomēr gūt vārtus neizdevās. Tieši otrādi, pretuzbrukumā no vārtu priekšas FK RFS panāca spēles gala rezultātu 0:3. Iespējas gūt vismaz vienus vārtus bija, bet palika neizmantotas.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem, kas mūs atbalsta un atbalstīja arī šajā spēlē! 0:3 noteikti nav tas rezultāts, ko mēs visi gribējām. Spēles izvērtās diezgan atklāta un varēja beigties visādi. Ja skatāmies no paša sākuma - tad uzsākām diezgan labi, bet viens no iemesliem, kāpēc pretinieks mūs pēc tam piespieda pie vārtiem, bija mūsu neizlēmība uzbrukumā - viens nesit, otrs nesit, beigās sanāk, ka pretinieks iet pretuzbrukumos. Pirmie vārti sanāca pēc pozicionāla uzbrukuma, kur nenostrādājām līdz galam, otrie vārti pretuzbrukums caur malu, kas nebija diezgan loģiski, kā arī trešais vārtu guvums arī uzbrukums no flanga. Zinājām, ka pretinieks var ātri aizskriet, spēlējot ar diviem uzbrucējiem, kad daudz spēlētāju soda laukumā, līdz ar ko grūti spēlēt aizsardzībā, ja bumba nonāk soda laukumā. Jāsaka gan, ka daudz bumbas arī nobloķējām. Ja runājam par uzbrukumu, tad pirmajā puslaikā līdz reālam sitienam nenonācām, bet otrajā vismaz 2-3 momenti bija, kaut vai pēdējais uzbrukums, kur Kristapam Liepam vienkārši bija jāgūst vārti. Lielākais sarūgtinājums, ka pēdējās minūtēs neguvām vārtus. Apsveicu pretiniekus ar uzvaru, viņi noteikti bija pēc tās noilgojušies.Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris