Uzsākta pieteikšanās "Milan Junior Camp 2018" nometnei!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 11.09.18.

Uzsākta pieteikšanās desmitajam  “Milan Junior Camp”, kas oktobra izskaņā norisināsies Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā.

Laika posmā no 22. līdz 26.oktobrim Elektrum Olimpiskajā centrā jau desmito gadu pēc kārtas Rīgā tiks rīkota leģendārā Itālijas augstākās līgas kluba “AC Milan” futbola nometne “Milan Junior Camp“, kas tiek organizēta sadarbībā ar Futbola skolu “Metta”.

Līdz oktobra vidum notiks “Milan Junior Camp 2018” dalībnieku reģistrēšanās – atgādinām, vietu skaits ir ierobežots (70 dalībnieki) un ir atlikušas tikai 15 vietas. Nometne ir atvērta visiem spēlētājiem un  var pieteikties spēlētāji no visiem Latvijas klubiem.

Dalībnieku vecums:

2007. līdz 2012. gadā dzimušie zēni (tikai ar iepriekšējām futbola iemaņām).

Dalības maksa:

260 eiro (ietilpst oficiālais MJC ekipējums un pusdienas)

Pieteikšanās un papildus informācija:

  • Pieteikties var zvanot pa tālruni: +371 26 430 033
  • Sūtot e-pastu uz maira.mihelsone@fsmetta.lv (līdz 13. oktobrim)

Piesakoties norādīt:

  • bērna vārdu, uzvārdu;
  • dzimšanas datus;
  • klubu, kur trenējas un cik gadu pieredze, treneri;
  • pieteicēja kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, kontakttālrunis).

Pēc pieteikuma tiks e-pastā paziņots, ka tas ir saņemts, taču pēc tam būs jāgaida galējā atbilde, vai dalība tiks apstiprināta. Pirms dalības apstiprināšanas tiek izvērtēts prasmju līmenis (treneru rekomendācijas) starp attiecīgajā vecumā pieteiktajiem dalībniekiem. Bez oficiālā ekipējuma dalība nav iespējama!

Šogad uz “Milan Junior Camp” ieradīsies slavenās AC Milan tehniskie direktori Fabio Vicardi un Emanuele Pischetola. Fabio ir kvalificēts speciālists ar B-UEFA un Sporta skolas treneru licencēm, augstāko izglītību sporta zinātnē, kā arī futbola analītiķa sertifikāciju, trenera amatā esot no 1999.gada.

Tikmēr Emanuele jau kopš 1991.gada ir treneris AC Milan sistēmā, un, pateicoties zināšanai un pieredzei, tiek aicināts vadīt seminārus visā Centrāleiropā.

Arī Latvijas trenerus aicinām gūt pieredzi, darbojoties nometnes ietvaros kā treneru asistentiem. Lai gūtu papildus informācija par pieredzi treneriem, lūdzam kontaktēties zvanot uz tālruni – +371-29 502 211 (Ģirts Mihelsons).

“Milan Junior Camp” nometni atbalsta: Elektrum Oimpiskais centrs, Tallink Hotel, Rosso Pizza, Cappy un Romerquelle.

Fabio Vicardi un Emanuele Pishetola

Dalībnieku skaits ierobežots! Veiciet pieteikšanos ļoti savlaicīgi!

Foto atskats uz Milan Junior Camp 2017 – ŠEIT