U-18 komanda nerealizē vārtu gūšanas iespējas un sāk ar bezvārtu neizšķirtu

Ievietots 12.04.17.

Pirmo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākajā grupā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

U-18
0 - 0
FK Jelgava

Otrdien, 11.aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadīja pirmo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros, uzņemot FK Jelgava U-18 futbolistus.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka jelgavnieki, iegūstot pārsvaru bumbas kontrolē un jau 5.minūtē izdarot bīstamu sitienu no soda laukuma vidus, taču garām vārtiem. Turpinājumā mettieši nedaudz aktivizējās, izveidojot divus teicamus vārtu gūšanas momentus – taču gan Krista Kalniņa, gan Vladislava Čerņikova izdarītos sitienus lieliski atvairīja FK Jelgava U-18 komandas vārtsargs Nils Puriņš. Puslaika otrajā pusē iniciatīvu jau pārņēma FS Metta futbolisti, vairāk kontrolējot bumbu, taču uzbrukumā pietrūka aukstasinības un rezultātu atklāt neizdevās.

Tieši mettieši ļoti enerģiski iesāka spēles otro puslaiku, un divas lieliskas izdevības bija uz maiņu nākušajam Iļjam Korotkovam, taču abās situācijās nedaudz pievīla precizitāte. FS Metta jaunie futbolisti neapstājās, un pēc lieliska reida soda laukumā ielauzās Renārs Varslavāns, taču viesu vārtsargs bumbu tvēra. Turpinājumā bīstamas situācijas izveidojās jau pie mūsu vārtiem, vienreiz komandu glāba vārtu stabs, taču pārējās reizēs droši vārtos darbojās Alvis Sorokins. Lai arī līdz spēles beigām komandas demonstrēja atklātu futbolu laukumā, tomēr kaut vienus vārtus gūt neizdevās, spēlei noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Latvijas Jaunatnes U-18 vecuma grupas čempionāts, pirmkārt, ir iespēja parādīt sevi tiem spēlētājiem, kuri pagaidām vēl netiek dublieru komandas pamatsastavā vai spēlē maz. Otrkārt, tā ir iespēja visiem iegūt pārliecību par saviem spēkiem, jo pārsvarā jāspēlē ar saviem vienaudžiem vai tikai nedaudz vecākiem futbolistiem. Šonedēļ Latvijas Kausa izcīņas 1/4 fināla dēļ dublieriem spēles nebija, tāpēc varējam visus spēkus veltīt šai spēlei un izmantot visus pieejamos spēlētājus! Spēles sākumā neprecīzi darbojāmies laukumā vidusdaļā, tāpēc pretiniekiem bija neliels pārsvars, bet tad sakārtojām savas pozīcijas un pārņēmām iniciatīvu, izveidojot vairākus bīstamus momentus. Diemžēl atkal pievīla realizācija, individuālā meistarība, bet kopumā ar spēlētāju un komandas sniegumu esmu apmierināts, jo visi saprot savas kļūdas un ir gatavi strādāt, lai tas novērstu!Viktors MazursFS Metta U-18 treneris