Rīgas Hanzas vidusskolas 6.-7. un 8-9.klašu komandas triumfē Latvijas skolu futbola čempionātā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.05.18.

Piektdien, 11. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā norisinājās Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrs starp labākajām 6.-7. un 8.-9. klašu skolu komandām no visas Latvijas, kurā piedalījās arī Rīgas Hanzas vidusskolas futbolisti.

6-7.klašu čempionāta apakšgrupā Rīgas Hanzas vidusskolas komanda izcīnīja divas uzvaras 8:0 pret Jelgavas Valsts ģimnāziju un ar 3:2 pret Ilūkstes 1. vidusskolu, bet pusfinālā ļoti pārliecinoši tika galā ar Valmieras sākumskolas pretestību – 12:0. Finālā, abām komandām gūstot kopumā 15 vārtus, rīdzinieki ar 11:4 sagrāva Ventspils 3. vidusskolu,

Tas nozīmēja, ka ar teicamu vārtu attiecību 34:6 četrās spēlēs Rīgas Hanzas vidusskolas 6.-7.klases komanda kļuva par Latvijas skolu futbola čempionāta uzvarētājiem!

Tikmēr 8.-9. klašu konkurencē Rīgas Hanzas vidusskola sacensību ievadā droši ar 6:0 uzvarēja Valmieras Valsts ģimnāziju un cīnījās 0:0 ar Rēzeknes 6. vidusskolu, pusfinālā pēc vēl viena bezvārtu neizšķirta pēcspēles sitienos ar 6:5 pārspēja Ventspils Valsts 1. ģimnāziju. Visbeidzot finālā, trillerī atspēlējoties no 0:2, RHV ar 3:2 uzvarēja Tukuma Raiņa ģimnāziju. Arī 8.-9.klašu skolnieki izcīnīja triumfu Latvijas skolu futbola čempionāta sacensību finālturnīrā!

Rīgas Hanzas vidusskolas 8.-9.klašu futbola komanda – Latvijas Skolu čempionāta uzvarētāji!