Rīgas Hanzas vidusskolas 6.-7.klašu komanda triumfē Latvijas skolu futbola čempionātā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.05.17.

Piektdien, 12. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā norisinājās Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrs starp labākajām 6.-7.klašu skolu komandām no visas Latvijas, kurā piedalījās arī Rīgas Hanzas vidusskolas futbolisti.

Vispirms, turnīra priekšsacīkstēs – Rīgas reģiona turnīrā, Hanzas vidusskolas komanda pārliecinoši iekļuva finālturnīrā, pārspējot Rīnūžu un Zolitūdes vidusskolas attiecīgi ar 8:0 un 5:1, ar lielu rezultātu pieveicot 40.vidusskolu – 13:0, kā arī izspēlējot bezvārtu neizšķirtu ar 72.vidusskolu.

Čempionāta finālturnīrā apakšgrupā RHV izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras – 11:0 pret Liepājas 6.vidusskolu un 9:0 pret Iecavas vidusskolas vienaudžiem, izcīnot pirmo vietu grupā. Izslēgšanas spēlēs Hanzas vidusskolas futbolisti turpināja spēlēt pārliecinoši un ar identisku rezultātu 4:0 uzvarēja gan pusfinālu (pret Maltas vidusskolu), gan finālspēli (pret Madonas 1.vidusskolu).

Tas nozīmēja, ka ar izcilu vārtu attiecību 28:0 četrās spēlēs Rīgas Hanzas vidusskolas 6.-7.klases komanda kļuva par Latvijas skolu futbola čempionāta uzvarētājiem!