Pirms dalības "Spring Cup" FS Metta U-11 komanda pārspēj Manchester United vienaudžus

Miks Vilkaplāters
Ievietots 07.06.18.

Nedēļas nogalē uz “Spring Cup” turnīru Liepājā dosies FS Metta U-11 komandas futbolisti.

Laika posmā no 8. līdz 9. jūnijam starptautiskajā Elites jauniešu turnīrā “Spring Cup” piedalīsies FS Metta U-11 futbolisti. Turnīrā komandas spēlēs formātā 8 pret 8, kur 18 dalībnieces tiks sadalītas trīs grupās pa sešām komandām. Izslēgšanas spēles sadalīsies Zelta, Sudraba un Bronzas turnīros, atkarībā no ieņemtās vietas apakšgrupā. Tas nozīmē, ka abās turnīra dienās komandām ir garantētas 5 spēles katrā.

Turnīra dalībnieču pulkā ir tādu Eiropā atpazīstamu klubu akadēmijas komandas kā angļu grandi Liverpool F.C, Manchester United, vācu 1.FC Koln, Krievijas vienība Maskavas CSKA, kā arī viena no Polijas spēcīgākajām komandām Varšavas Legia. FS Metta komanda ielozēta A apakšgrupā kopā ar JK Tallina Kalev, Baltic Football School, Siauliai FA, Legia Warszawa un Liverpool FC.

Pirms turnīra sākuma sadarbībā ar Baltic Football School Ivara Gaiļa vadītā komanda aizvadīja pārbaudes spēli ar titulētā Anglijas kluba Manchester United vienaudžiem. Spēles pirmais puslaiks aizraujošā cīņā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, kamēr otrajā puslaikā vienīgos vārtus guva mettieši izcīnot uzvaru pret viesu komandu ar 1:0 Vienīgos vārtus guva Krists Komorovskis!

Par turnīru vairāk lasīt ŠEIT