Pirmo reizi aizvadīta FS Metta/OSC meiteņu komandas vairāku dienu nometne Valmierā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.07.17.

Tieši pēc Jāņiem pirmo reizi uz nakts nometni Valmierā devās FS Metta/OSC meiteņu komandas futbolistes. J. Daliņa stadionā mettietes kopā ar 2006. gadā dzimušo FS Metta zēnu komandu piedalījās nometnē no 26. jūnija līdz 2. jūlijam.

18 futbolistes uz dabīgā zālāja seguma trenējās 2x dienā, veica futbolam specifiskus testus, nospēlēja pārbaudes spēli ar FS Metta zēnu komandu, kā arī nometnes noslēguma dienā spēlēja “Ķēdes kausā”.

Starp treniņiem un pēc tiem tika organizētas dažādas komandu aktivitātes, tai skaitā komandu prezentācijas, dziedāšanas šovs, futbolistu erudīcijas pārbaudes un mini sacensības, kā, piemēram, basketbola soda metienu konkurss.

Futbolistes labāk iepazina ne tikai viena otru, bet arī Valmieru, izbraucot ar Gaujas tramvaju, izstaigājot “Sajūtu taku” un apmeklējot mākslas galeriju “Laipa”, kur tika organizēta arī komandu orientēšanās.

Vakaros par treniņiem un sadzīvi tika apbalvotas 3 futbolistes, saņemot “Dienas zvaigznes” balviņu. Vēl pirms nakts miega tika vēroti Konfederāciju kausa pusfināli un pašmāju režisora Roberta Vīksnes filma “Futbolā sīkumu nav”.

Nometnes noslēgumā notikušajā “Ķēdes kausā” (tajā 3 pret 3 spēlēja jauktās meiteņu un puišu komandas) uzvarēja Francijas valsti pārstāvošā komanda, kuras sastāvā bija Aleksandra Suleimanova, Agate Paura, Ralfs Pakulis un Rodrigo Kalniņš. Nomināciju “Paraugs futbolā” ieguva Katrīna Daņilova, savukārt par “Nometnes paraugu” tika atzīta komandas kapteine Nelle Treimane. Izcelšanas vērtas visā nometnē bija arī Katrīna Augustāne, Patrīcija Enia Sidere un Tīna Zankovska.

FS Metta/OSC komandai šī bija pirmā nometne, un tā viennozīmīgi paliks atmiņā kā ļoti pozitīva pieredze. Augstā līmenī tika aizvadīts treniņprocess un arī ārpus treniņu aktivitātes bija pārdomātas un interesantas ne vien futbolistēm, bet, atzīšos, arī trenerēm. Priecē arī tas, ka zēnu komandas spēlētāji un meitenes ātri vien sadraudzējās un visu nometnes laiku sadzīvoja ļoti labi! Saku lielu paldies gan visām futbolistēm, gan viņu vecākiem, gan arī treneriem un Mairai par lieliski aizvadītu nedēļu Valmierā! Laima KirtovskaFS Metta/OSC komandu trenere

“Nometnes paraugs” un “Paraugs futbolā” laureātes Nelle Treimane un Katrīna Daņilova.