Pavasara Ziķeris tuvojas

Ievietots 19.04.18.

Svētdien, 29. aprīlī, Rīgas Elektrum Olimpiskajā centrā norisināsies viena no mūsu skolas senākajām tradīcijām – futbola diena “Ziķeris”.

Svētdien, 29. aprīlī, Rīgas Elektrum Olimpiskajā centrā norisināsies viena no mūsu skolas senākajām tradīcijām – futbola diena “Ziķeris”.

Pirmie pieskārieni bumbai, pirmās uzvaras un vārtu guvumi, pirmā medaļa. Futbola dienas “Ziķeris” mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbola skaistumu un apbalvot tos par drosmi un gribasspēku.
Jau 5 gadus kopā ar mums “Ziķeris” tiek organizēts ar McDonald’s atbalstu, kas rūpējas par to, lai aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes iepazīst lielisko futbola spēli.

Šogad, futbola dienas “Ziķeris” ietvaros, visi dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2012.-2014. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi) kā ierasts tiks sadalīti komandās un aizvadīs spēles uz vairākiem laukumiem formātā 4 pret 4. Vienas spēles ilgums būs 5 minūtes. Pasākuma laikā bērni varēs arī piedalīties citās aktivitātēs, piemēram, izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā. Pasākuma beigās notiks visu dalībnieku apbalvošana. Arī uzvarētāji, tāpat kā citās reizēs, būs visi, saņemot īpašas balvas un medaļas.

Pieteikšanās futbola dienai jau ir sākusies.
Iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: maira.mihelsone@fsmetta.lv (lūgums uzreiz norādīt vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu) vai aizpildot pieteikšanās anketu ŠEIT.

Video atskats no iepriekšējā Ziķera ŠEIT.

Futbola diena “ZIĶERIS”
Svētdien, 29. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 13:30 (reģistrēšanās un komandu sadale no plkst. 10:00 līdz 10:45)
Elektrum Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā