Mettietes turpina dalību Latvijas meiteņu vasaras futbola čempionātā

Laura Melne
Ievietots 20.06.18.

FS Metta/OSC U-14 un U-12 vecuma grupas futbolistes turpina, savukārt U-10 meitenes aizvadījušas pirmās spēles Latvijas meiteņu vasaras futbola čempionātā.

11. jūnijā Liepājā otrajā čempionāta sabraukumā tikās U-12 vecuma grupas futbolistes. Diemžēl spēļu iznākums mettietēm nebija veiksmīgs, piedzīvojot zaudējumus pret līderēm AFA Olaine (0:6) un Rīgas Futbola skolu (2:6), kā arī aizvadot neizšķirtu (2:2) pret Talsu NSS/FK Brocēni. Līdz ar to noslēdzies čempionāta pirmais aplis, pēc kura FS Metta/OSC ierindojas 5. vietā septiņu komandu konkurencē. Nākamreiz komandas tiksies 9. augustā Iecavā.

Plašāka informācija par U-12 čempionātu ŠEIT.

18. jūnijā Olainē Latvijas meiteņu vasaras čempionātu iesāka arī U-10 futbolistes. Šajā vecuma grupā, kurā šogad startē 10 komandas, arī FS Metta/OSC rezultāti netiek fiksēti, galvenais ir pieredzes gūšana un futbola spēles prieks. Nākamreiz komandas tiksies 15. augustā Olainē.

Plašāka informācija par U-10 čempionātu ŠEIT.

Savukārt 19. jūnijā Iecavā otrajā čempionāta sabraukumā tikās U-14 vecuma grupas komandas. FS Metta/OSC pirmajā spēlē piedzīvoja minimālu zaudējumu (1:2) Rīgas Futbola skolas vienībai, savukārt turpinājumā izcīnīja divas uzvaras, pārspējot JFA Jelgava (10:0) un laukuma saimnieces FK Iecava (5:1). Tas šobrīd mettietēm ļauj ieņemt 3. vietu čempionāta tabulā. Noslēdzošās pirmās kārtas cīņas U-14 komandām paredzētas 2. augustā Rīgā, Arkādijas stadionā, kam augusta vidū sekos spēles par vietām.

Plašāka informācija par U-14 čempionātu ŠEIT.

Salīdzinot pirmo U-14 sabraukumu ar otro, laukumā ir redzams milzīgs progress. Esam ieguvušas vairāk pārliecības, un uz laukuma esam mierīgas, kas arī palīdz pieņemt pareizos lēmums spēles situācijās. Salīdzinot ar pirmo sabraukumu, nedaudz pamainījām izvietojumu laukumā un pāris spēlētājām arī pozīcijas, kas pilnīgi noteikti atmaksājās un deva pozitīvu rezultātu spēles gaitā.Liene VācieteU-14 komandas trenere