Meiteņu vasaras čempionātu iesākušas FS Metta/OSC U-12 un U-14 futbolistes

Laura Melne
Ievietots 08.06.18.

Šonedēļ aizvadītas pirmās spēles Latvijas meiteņu vasaras futbola čempionātā U-12 un U-14 vecuma grupās.

Čempionāta elites grupas cīņas 4. jūnijā Rīgā atklāja U-12 vecuma grupas komandas. Šogad čempionātā piedalās septiņas vienības, kas vasaras gaitā izspēlēs divus apļus. Pirmo sabraukumu FS Metta/OSC futbolistes noslēdza ar diviem panākumiem, pārspējot FK Iecava (10:0) un FK Liepāja/LFS (4:1), kā arī nospēlējot neizšķirti pret SK Super Nova (3:3).

Nākamreiz U-12 vecuma grupas komandas laukumā tiksies 11. jūnijā Liepājā.

Plašāka informācija par U-12 čempionātu ŠEIT.

Savukārt 7. jūnijā pirmajā čempionāta sabraukumā Olainē tikās U-14 vecuma grupas komandas. Šogad tajā sacenšas astoņas komandas, aizvadot vienu spēļu apli, bet vietu sadalījums tiks noskaidrots izšķirošajās cīņās augusta vidū. FS Metta/OSC meitenes čempionātu iesākušas ar mainīgām sekmēm – piedzīvots zaudējums (0:5) pret Rēzeknes BJSS, kā arī pārspēta FK Liepāja/LFS vienība ar 5:1.

Nākamā tikšanās reize U-14 komandām paredzēta 19. jūnijā Iecavā.

Plašāka informācija par U-14 čempionātu ŠEIT.

Pirmos šīs vasaras sabraukums uzsākām ar dažādām sekmēm. Sākums vienmēr ir tas grūtākais, ar katru spēli gan uzlabojām savu sniegumu abās vecuma grupās. Jāturpina trenēties un attīstīties un ticu, ka arī progress parādīsies no sabraukuma uz sabraukumu.Liene VācieteFS Metta trenere