Latvijas U-17 izlase ar 8 mettiešiem sastāvā turnīru Ukrainā noslēdz 6.vietā

Ievietots 22.08.17.

Dalību Viktora Banņikova piemiņas turnīrā Ukrainā noslēgusi Latvijas U-17 futbola izlase.

Latvijas U-17 jauniešu futbola izlase (2001. gadā dzimušie un jaunāki) no 10. līdz 14.augustam  aizvadījusi treniņnometni Igaunijā, bet laika posmā no 15. līdz 20.augustam piedalījās Viktora Banņikova piemiņas turnīrā Ukrainā, kurā izlasi pārstāvēja arī astoņi mettieši – aizsargi Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Oskars Bambals, pussargi Rihards Ozoliņš, Normunds Uldriķis, Aleksejs Krjukovičs, kā arī uzbrucēji Aleksandrs Kartišovs un Renārs Varslavāns.

Turnīra pirmajā spēlē Latvijas U-17 izlase tikās ar Slovākijas vienaudžiem, diemžēl, ielaižot pašas spēles beigās un atzīstot pretinieku pārākumu ar rezultātu 1:2. Piemiņas turnīra otrajā spēlē Latvijas jaunajiem futbolistiem pretī stājās Izraēlas U-17 izlase, kurai mūsu puiši piekāpās ar 0:2, tomēr pēdējā grupu turnīra spēlē Latvijas futbolisti ar 3:1 sakāva Slovēnijas izlasi. Šajā spēlē ar vārtu guvumu izcēlās arī mettiešu uzbrucējs Renārs Varslavāns, tobrīd ar skaistu sitienu tālajā stūrī panākot 1:0.

Turnīra noslēdzošajā spēlē izlases futbolisti par 5.vietu turnīrā cīnījās ar kaimiņiem no Igaunijas, kurā spēles pirmajā puslaikā vadībā ar 2:0 izvirzījās igauņu futbolisti, taču otrā puslaika sākumā ar 11 metru soda sitiena palīdzību tieši Renārs Varslavāns atgrieza intrigu spēlē, taču diemžēl Latvijas U-17 izlasei pietrūka laika un veiksmes, lai panāktu vismaz neizšķirtu. Līdz ar to Latvijas futbolisti piedzīvoja zaudējumu ar 1:2 un noslēdza turnīru 6.vietā.

Jūtos ļoti pagodināts pārstāvēt Latvijas U-17 jaunatnes izlasi turnīrā Ukrainā, un esmu priecīgs, ka kopā ar izlasi aizvadīju četras laba līmeņa spēles, taču ne viss mums bija izdevies, un var redzēt, pie kā mums vēl ir jāpiestrādā, lai nākamajā reizē nospēlētu veiksmīgāk un kļūtu par laba līmeņa futbolistiem.Daniels FedorovičsFK Metta-2 un Latvijas U-17 izlases aizsargs