Latvijas Jaunatnes čempionāta mēneša apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 06.08.18.

Piedāvājam iepazīties ar FS Metta komandu sekmēm Latvijas Jaunatnes čempionātā.

Turpinām Latvijas Jaunatnes čempionāta apskatu ar aizvadītā mēneša FS Metta komandu dalību. Ierastā nedēļas apskata vietā piedāvājam iepazīties ar mēneša iespēto, ņemot vērā nelielo pauzi čempionātā un jūlija mēnesī nelielo aizvadīto spēļu skaitu.

Meistarības grupa:

U-14:

Tikmēr Meistarības grupā augusta sākumā kārtējo spēli aizvadījusi SS Metta U-14 komanda, viesos tiekoties ar FC Real Pro vienaudžiem. Šajā spēlē mettieši piekāpās pretiniekiem ar 1:2, vienīgos vārtus gūstot Indriķim Desainim. SS Metta futbolisti šobrīd ieņem 7.vietu turnīra tabulā.

U-18:

4.augustā savu kārtējo spēli Meistarības grupā aizvadījusi SS Metta U-18 komanda, Liepājā tiekoties ar vietējo FK Liepāja/LFS-2. Šajā spēlē mettieši atspēlēja divu vārtu deficītu un cīnījās neizšķirti – 3:3. Pa vieniem vārtiem Raineram Glāzītim, Kristoferam Kravčenko un Tomasam Konstantīnovam. SS Metta komanda šobrīd ierindojas 8.vietā turnīra tabulā.

Elites grupa:

Elites grupā aizvadītajā mēnesī mettiešus pārstāvēja FS Metta U-13, U-15 un U-16 vecuma grupas futbolisti.

U-13:

Trīs spēles U-13 grupas A apakšgrupā aizvadījusi FS Metta 2005 komanda, izcīnot uzvaru ar 4:2 pret TFK Nikars/Carnikava, bet piekāpjoties ar 1:3 FK Liepāja/LFS un 0:6 SK Babīte. Divi vārti šajās spēlēs Dilanam Mihejevam un Markusam Ardonam, bet vieni Kārlim Kapaklim. Pagaidām FS Metta 2005 futbolistiem 7.vieta turnīra tabulā.

Tikmēr U-13 Elites grupas B apakšgrupā mājas spēlē uzvaru ar 5:1 izcīnījusi FS Metta komanda, pārspējot Dinamo Rīga futbolistus, un turpinot spēlēt bez zaudējumiem. Divi vārti Tomam Tiesnesim, vieni Kirilam Zaharovam, Kristoferam Jamontam un Linardam Liepiņam. FS Metta komanda pēc uzvaras ieņem 1.vietu turnīra tabulā.

U-15:

FS Metta U-15 komanda šajā laika posmā paspējusi aizvadīt vienu spēli, ar 9:0 pārliecinoši sakaujot Riga FC vienaudžus. Ar diviem vārtu guvumiem šajā spēlē izcēlās Ričards Bušmeisters, Kārlis Vilnis un Artjoms Puzirevskis, bet pa reizei vārtus guva Artjoms Pavlovskis, Jegors Novikovs un Lūkass Vapne. Mettieši pēc gūtās uzvaras ierindojas otrajā vietā turnīra tabulā, par 3 punktiem atpaliekot no turnīra līdervienības BFC Daugavpils.

U-16:

FS Metta U-16 komanda aizvadītā mēneša laikā aizvadījusi vienu spēli, ar 1:2 piekāpjoties vienai no turnīra līdervienībām Rīgas FS. Šajā spēlē vienīgie vārti Artjomam Puzirevskim, kuram šajā spēlē arī noraidījums. Mettieši šobrīd ierindojas 5.vietā turnīra tabulā desmit komandu konkurencē.