Kāpēc izvēlēties futbolu?

Raivis Andžāns
Ievietots 30.08.17.

Kāpēc bērnam izvēlēties futbolu un ko tas iemāca bērnam?

Futbols ir sporta karalis. Tas ir populārākais un skatītākais sporta veids pasaulē. Taču pats svarīgākais, futbols mums sniedz prieku un brīvību. Tāpat kā elektrība uzlādē telefona bateriju, tāpat futbols uzlādē spēlētājus ar pozitīvām emocijām. Pozitīvs cilvēks rada prieku un ir enerģijas pilns turpināt attīstīties.

Spēlēt futbolu un darboties ar bumbu, nozīmē kustēties un būt fiziski aktīvam. Tam ir pozitīva ietekme uz cilvēka veselību un funkcionalitāti. Futbolistam jābūt daudzpusīgam, jo spēle ir dinamiska, un tajā jāparāda savas labākās īpašības – ātrums, spēks, domāšana un veiklība. Caur futbolu spēlētāji apgūst jaunas prasmes, pilnveido sevi, un iemācās būt drošāki gan uz laukuma, gan ikdienā.

Futbola treniņu laikā spēlētāji darbojas individuāli, pāros un grupās. Tas veicina savstarpējo komunikāciju, sadarbību un spēju koncentrēties, lietas, kas nepieciešamas arī ikdienas dzīvē. Spēlētāji pilnveido savas prasmes, palīdz attīstīties komandas biedriem, tādējādi kopīgi veido un uzlabo spēles kvalitāti. Futbols ir komandas darbs, tāpēc ikviens spēlētājs ir vitāli svarīgs, dodot savu ieguldījumu kopējā sniegumā.

Protams, sports un futbols nav iedomājams bez sacensībām un konkurences. Spēlētāji te iemācās svinēt uzvaras un novērtēt tās, kā arī pārvarēt zaudējumus un mācīties no tiem. Neatkarīgi no rezultāta futbola spēle iemāca cieņu pret sevi, pretinieku un darbu ko dari. Tas prasa spēcīgu psiholoģisko noturību – pārvarēt pašam sevi, analizēt savas kļūdas un saglabāt maksimālu koncentrēšanos. Futbolisti ir mentāli spēcīgas personības, kas spēj saglabāt nosvērtību jebkurā dzīves situācijā, kā arī ir disciplinēti un ar pareizu attieksmi, un darba ētiku. Viena no īpašībām, kas veicina sekmīga cilvēka attīstību, ir pašdisciplina un organizētība. Futbola skolā METTA  bērni un jaunieši šīs īpašības ne vien iemācās, bet prot tās lietot patstāvīgi gan uz futbola laukuma, gan ārpus tā.

Ciešā draudzība ar FS Metta kā futbola klubu atstāj lielu ietekmi uz katru iesaistīto audzēkni un mums jābūt drošiem par to, ka šeit iegūtās zināšanas kalpos par labvēlīgu pamatu turpmākajai izaugsmei visas dzīves garumā. FS Metta galvenais uzdevums ir futbola apmācība, audzēkņu personības izaugsme un profesionālu futbolistu sagatavošana.

Katrs kluba dalībnieks ir cilvēks, kurš aug un pilnveidojas, bet mēs esam viens otram blakus, lai atgādinātu, ka labs futbolists vispirms ir labs cilvēks. Savstarpēja cieņa komandas biedru, treneru, skolotāju un ģimenes locekļu starpā, pazemība attiecībā uz panākumiem un futbola mācībām, pateicība par mūsu talantiem, sniegto uzticību no līdzcilvēkiem  caurvij mūsu ikdienu.

Septembris ir aktīvākais aicināšanas laiks treniņiem Futbola skolā Metta. Pieteikties nodarbībām iespējams zvanot uz tālruņiem
+371 26 430 033 vai +371 26 544 377, kā arī sūtot pieteikumu uz info@fsmetta.lv vai mūsu mājaslapā ŠEIT, lapas apakšā spiežot PIETEIKTIES ELEKTRONISKI. Jāatzīmē, ka pirmie trīs treniņi ir bezmaksas iepazīšanās treniņi, kuru laikā censonis un viņa vecāki var iepazīties ar vidi, prasībām un pieņemt lēmumu par pievienošanos skolai.