Jurija Bespalova kausā FS Metta U-15 komanda izcīna 2.vietu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 07.08.18.

Augusta sākumā Ventspils futbola turnīrā “Bespalova kauss” dalību ņēmuši FS Metta U-15 komandas futbolisti.

Kamēr desmit FS Metta futbolisti bija aizņemti LFF “Neatkarības kausa izcīņā”, pārstāvot Latvijas U-16 izlases, tikmēr pārējā FS Metta U-15 komanda kopā ar vairākiem gadu jaunākajiem 2004.gadā dzimušajiem futbolistiem devās uz Ventspili, lai piedalītos Jurija Bespalova piemiņas turnīrā.

Grupu turnīrā mettiešiem pretī stājās Lielbritānijas International Strive Performance Football, igauņu TJK Legion un leišu FK Žalgiris. Britu komandu izdevās uzveikt ar 2:1, pret TJK Legion tika atzīts pārākums 1:5, kamēr izšķirošajā grupas spēlē ar 1:0 tika pārspēts FK Žalgiris. Grupu turnīra spēlēs ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Alekss Kaikins, bet pa reizei Bruno Melnis un Ņikita Pašņevs.

Tas ļāva FS Metta futbolistiem ieņemt 2.vietu apakšgrupā, iekļūstot turnīra pusfinālā, kur pretī stājās otras grupas līderi Klaipedos KSM. Šajā spēlē izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 3:0, divas reizes izceļoties Aleksam Kaikinam, bet reizi Dario Šitam.

Fināla spēlē zaļi-baltos atkal sagaidīja duelis ar igauņu TJK Legion, tomēr arī šajā spēlē, neskatoties uz mūsu futbolistu centieniem, pārāki bija pretinieki, izcīnot uzvaru ar 3:0.

FS Metta futbolisti tādējādi eksperimentālā sastāvā izcīnīja 2.vietu Jurija Bespalova kausā, no Ventspils atgriežoties ar sudraba medaļām.

Apsveicam FS Metta futbolistus ar otro vietu turnīrā!