FS Metta/OSC U-16 meitenēm sudrabs Pavasara kausā

Laura Melne
Ievietots 09.03.18.

7. un 8. martā Elektrum Olimpiskajā centrā notika Pavasara kausa izcīņas turnīrs U-16 vecuma grupas meitenēm.

FS Metta/OSC meitenes lieliski aizvadīja turnīru, gūstot trīs uzvaras pēc kārtas. Vispirms ar 4:2 tika pārspēta AFA Olaine, kam sekoja panākumi pret FK Iecava/FK Jelgava (2:0) un SK Super Nova (3:0). Turnīra uzvarētāju gods tika noskaidrots abu līdz šim zaudējuma rūgtumu nepiedzīvojošo komandu FS Metta/OSC un Rīgas Futbola skolas savstarpējā spēlē. Mačs noslēdzās bez vārtu guvumiem (0:0), tāpēc tika skatīta gūto un zaudēto vārtu attiecība, kurā pārākas bija pretinieces. Tādējādi FS Metta/OSC meitenes turnīru noslēdza, karot kaklā sudraba medaļas.

Par turnīra labāko vārtsardzi tika atzīta Laura Siņutkina, savukārt labākās spēlētājas FS Metta/OSC komandā godu ieguva Tīna Zankovska.

Kopumā esmu apmierināta ar komandas rādīto sniegumu visa turnīra garumā. Pirmās spēles iesākās nervozi, jo līdz šim šosezon nebija sanācis uzspēlēt 11 pret 11 futbolu laika apstākļu dēļ, līdz ar to sākumā bija nedaudz grūti sajust laukuma izmērus un izmantot plašumu, kas bija viena no galvenajām prasībām, veidojot uzbrukumus. Bet ar katru spēli mēs ieguvām arvien lielāku pārliecību, kas tad arī atspoguļojās rādītajā sniegumā. Vislielākais pozitīvais moments, kuru es vēlos izcelt, ir tas, ka mēs spējām brīvi kontrolēt bumbu un veidot spēli no savas aizsardzības zonas, pakāpeniski pārejot zonām.Liene VācieteFS Metta/OSC trenere