FS Metta/OSC U-14 meitenes izcīna bronzu telpu futbola čempionātā

Laura Melne
Ievietots 13.02.18.

11. februārī Babītes sporta kompleksā notika izšķirošās Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta spēles U-14 vecuma grupā.

FS Metta/OSC meitenes čempionāta pirmo posmu bija noslēgušas savas apakšgrupas 2. vietā, kas deva iespēju turpināt cīņu par medaļām. Ceturtdaļfinālā mūsu jaunās futbolistes mērojās spēkiem ar SK Babīte komandu. Lai arī sākotnēji mettietes nonāca iedzinējos, tām veiksmīgi izdevās atspēlēties, izcīnot uzvaru ar rezultātu 3:2.

Pusfinālā FS Metta/OSC pretī stājās Rīgas Futbola skolas 1. komanda, un diemžēl nācās atzīt tās minimālu pārākumu (1:2), turpinot cīņu par bronzas medaļām.

Noslēdzošajā spēlē mūsu komandas pretinieces bija FK Iecava futbolistes. Sīvā un saspringtā cīņā pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (1:1), savukārt pēcspēles sitienos sekmīgākas bija FS Metta/OSC meitenes (2:0), kļūstot par Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta bronzas godalgu ieguvējām.

Par labāko spēlētāju FS Metta/OSC komandā tika atzīta Katrīna Daņilova.

Šogad telpu futbola čempionāta izspēles sistēma ir daudz interesantāka nekā tā bija iepriekšējos gados. Pēdējais sabraukums, tas ir fināls, kur katra spēle ir no svara un vērtība tikai aug. Turnīru iesākām diezgan smagi, 0:2 pret Babīti jau pirmajās 5 minūtēs, tad nu atlikušo spēles laiku dzināmies pakaļ. Ar lielu cīņu un pašatdevi izcīnījām 3:2 uzvaru, kas nodrošināja vietu pusfinālā pret RFS-1 komandu. Šķiet, tieši tāpēc, ka daudz spēka un emociju atstājām ceturtdaļfinālā, nedaudz pietrūka pusfinālā, bet jāuzteic, ka meitenes ne brīdi nepadevās. Cīnījās līdz pat pēdējam spēles svilpienam. Spēlē par 3. vietu izvirzījāmies vadībā, bet Iecavai izdevās izlīdzināt rezultātu, kā rezultātā nācās uzvarētāju noskaidrot pēcspēles sitienu sērijā, kurā mūsu meitenes parādīja savu nosvērtību un psiholoģisko sagatavotību. Gan laukuma spēlētājas, gan vārtsardze ar savu pārliecību atnesa mums 3. vietu. Skatoties kopumā uz šo sezonu U-14 vecuma grupā, noteikti vēlos to atzīmēt ar daudzām plus zīmēm. Augām ar katru sabraukumu, galvenokārt jau tieši savā psiholoģiskajā noturībā. Raksturs, cīņasspars un pašatdeve - tāda bija šī sezona.Liene VācieteFS Metta/OSC trenere