FS Metta/OSC U-14 Lieldienas noslēdz ar bronzas godalgām Olaine CUP

Miks Vilkaplāters
Ievietots 18.04.17.

Kamēr valstī ar vērienu vēl tika svinētas Lieldienas, FS Metta/OSC, vēl 5 pašmāju komandas un pa 1 komandai no Igaunijas (JK Lootos) un no Lietuvas (FK Banga) 17. aprīlī izspēlēja Olaine CUP turnīru.

FS Metta/OSC, spēlēja A apakšgrupā, turnīru iesākot spēlē ar kaimiņienēm no Igaunijas. Neizmantojot savas vārtu gūšanas izdevības un 1 reizi “iekrītot” aizsardzībā, mettietes bija spiestas atzīt JK Lootos pārākumu ar 0:1. FS Metta/OSC komandā padoties neviena negrasījās, kas arī atspoguļojās abās nakamajās apakšgrupas spēlēs – 1:0 ar Rīgas Futbola skolu un 7:0 ar SK Līderis.

A apakšgrupā FS Metta/OSC ierindojās 2. vietā, un pusfinālā pretī spēlēja komanda (B apakšgrupas uzvarētājas), kas šobrīd U14 vecuma grupā FS Metta/OSC futbolistēm spēj sastādīt visnopietnāko konkurenci – Rēzeknes BJSS. Saspringts spēles 1. puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, taču spēles galotnē  mettietes piekāpās rēzeknietēm ar 0:2.

Spēlē par 3. vietu FS Metta/OSC meitenēm savas futbola prasmes bija jāliek lietā, cīnoties ar turnīra mājiniecēm – AFA Olaine futbolistēm, kuras pusfinālā soda sitienu sērijā nupat bija zaudējušas igaunietēm. Zaudējuma rūgtumu labāk izdevās “apslāpēt” tieši FS Metta/OSC komandai, kas spēja 1. ārpustelpu turnīru noslēgt uz pozitīvas nots, mājinieces atstājot tieši aiz goda pjedestāla. Spēles rezultāts 1:0, vārtu autore: Katrīna Daņilova.

Par komandas labāko futbolisti atzīta Arta Luīze Lubiņa, turnīra labāko vārtsardzi atzīta FS Metta/OSC futboliste Laura Siņutkina, bet par turnīra labāko aizsardzi atzīta FS Metta/OSC jaunākā spēlētāja Amēlija Lipšāne.

Plašāks info par turnīru pieejams ŠEIT

Olaine CUP šosezon bija 1. ārpustelpu turnīrs, un nevar teikt, ka laikapstākļi mūs lutināja, bet tai pat laikā tie bija vienādi visām komandām. To, ko mums laukumā neizdevās izveidot pozicionāli un balstoties uz individuālo meistarību, FS Metta/OSC šoreiz kompensēja ar sportisko niknumu un neatlaidību, īpaši spēlē par 3. vietu, kur cīnījāmies ar 2 pretiniekiem – AFA Olaine futbolistēm, pirmkārt, un nogurumu, otrkārt, un galu galā spējām pieveikt abus! Vēl ļoti priecē, ka to meiteņu skaits, kuras FS Metta/OSC komandā spēj uzņemties līderu lomu un izsķirt spēles likteni, arvien pieaug, kas liecina, ka kļūstam spēcīgākas gan individuāli, gan kā komanda!Laima KirtovskaFS Metta/OSC U-14 komandas trenere

rsz_1befunky_collage