FS Metta/OSC U-14 komanda cīnīsies par Latvijas meiteņu futbola čempionāta godalgām

Laura Melne
Ievietots 07.08.18.

2. augustā Rīgā, Arkādijas stadionā, tika aizvadītas U-14 vecuma grupas Latvijas meiteņu vasaras futbola čempionāta pirmās kārtas noslēdzošās cīņas.

FS Metta/OSC futbolistes čempionāta pirmo kārtu noslēdza ar divām pārliecinošām uzvarām, ar 11:0 pārspējot Talsu NSS/FK Brocēni, bet ar 6:0 esot pārākas par AFA Olaine futbolistēm. Kopvērtējumā tas mettietēm deva 2. vietu turnīra tabulā, ļaujot kvalificēties izšķirošajām spēlēm, kas 16. augustā notiks Olainē.

Labāko četriniekā iekļuvušas arī Rīgas Futbola skolas, Rēzeknes BJSS un FK Liepāja/LFS komandas. Čempionāta medaļas tiks dalītas, ņemot vērā komandu pirmajā kārtā aizvadītās savstarpējās spēles un gaidāmās 16. augusta cīņas.

Plašāka informācija par U-14 čempionātu ŠEIT.

U-14 čempionāta pirmo apli noslēdzām ar divām pārliecinošām uzvarām, kas noteikti mums dos pārliecību otrajā aplī, kurā jau vēlreiz tiksies 1-4. vietas ieguvējas pēc pirmā apļa spēlēm. Esmu apmierināta ar to, ko rādām laukumā un kā veidojam spēli. Gribu izcelt to, ka visas meitenes, kas regulāri spēlē 1. Līgas sacensībās, gūto pieredzi lieliski spēj izmantot arī U-14 vecuma grupā, futbolā 8 pret 8.Liene Vācietetrenere