FS Metta/OSC U-13 futbolistes no Somijas pārved bronzas godalgas

Miks Vilkaplāters
Ievietots 13.07.17.

Lai gan Latvijas meiteņu futbola čempionātā šobrīd pārtraukums, FS Metta meiteņu komanda jau 3 dienas pēc Valmierā aizvadītās nometnes devās ceļā uz starptautisko bērnu un jauniešu turnīru Wasa Cup Somijā.

Wasa Cup risinājās no 7. līdz 9. jūlijam, pulcējot vairāk nekā 270 futbola komandas no Somijas, Zviedrijas, Igaunijas un Latvijas. FS Metta/OSC komanda šogad turnīrā spēlēja jau otro reizi, atkārtojot 2016. gadā gūto panākumu un mājās pārvedot bronzas medaļas.

Pirmajā turnīra dienā bez īpašām grūtībām ar 4:0 tika apspēlēta somu VäVi un ļoti saspringtā spēlē izcīnīta svarīga 5:3 uzvara pār citu somu komandu FC Lovisa T04.

Otrās dienas 1. spēlē laukumā mettietes spēkiem mērojās ar somu HPS 04-05 Vihrea, kuras tika pieveiktas ar 7:2, tāpat zviedru Sandåkerns SK tika sakautas ar 7:0, savukārt dienas noslēdzošajā un grūtākajā spēlē FS Metta/OSC futbolistes spēja izcīnīt minimālu 1:0 uzvaru pār somu FC KoMu.

Pēc 2 turnīra dienām, kurās gūtas vien uzvaras, trešajā dienā un pusfinālspēlē FS Metta/OSC dāmas ar 0:2 bija spiestas piekāpties zviedru vienaudzēm no Solf IK. Uz turnīra noslēdzošo spēli par 3. vietu mettietes spēja atgūties, somu I-JBK futbolistes pārspēt ar 2:0 un mājās doties ar 3. vietas kausu un bronzas godalgām!

Spēļu rezultāti pieejami: ŠEIT

Wasa Cup iegūtā pieredze futbolistēm turpmāk noderēs ne tikai futbola laukumā, bet arī sadzīvē, jo meitenēm ceļā uz/no un turnīra laikā pašām bija par ļoti daudz ko jāparūpējas, taču iegūtā patstāvība dod pārliecību gan laukumā, gan ārpus tā, kas ir ļoti vērtīgi! Iegūtā 3. vieta ir treniņos un nometnē ieguldītā darba pirmie augļi, par ko liels prieks...taču jau pēc īsa 2 nedēļu pārtraukuma atkal ar futbolistēm tiksimies treniņos un Latvijas meiteņu futbola čempionāta spēlēs, lai turpinātu iesākto!Laima KirtovskaFS Metta/OSC U-13 komandas trenere