FS Metta/OSC U-12 meitenes telpu futbola čempionātu noslēdz 4. vietā

Laura Melne
Ievietots 13.03.18.

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika aizvadītas izšķirošās spēles Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā U-12 vecuma grupā.

Vispirms sestdien, 10. martā, Tukumā noslēdzošās cīņas aizvadīja komandas, kas mērojās spēkiem par čempionāta 9.-14. vietu. To vidū bija arī SS Metta meitenēm, kurām Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts bija pirmais nopietnais turnīrs. Mettietes aizvadīja divas spēles, vispirms pārliecinoši pārspējot Rīgas Futbola skolas 2. komandu (3:0), savukārt mačā par 9. vietu, nācās atzīt minimālu SK Imanta pārākumu (1:2). Tādējādi SS Metta meitenes lielajā futbolā debitēja ar 10. vietu čempionāta kopvērtējumā.

Dienu vēlāk, 11. martā, Jaunolainē tika sadalītas Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta U-12 vecuma grupā medaļas. FS Metta/OSC komanda ceturtdaļfinālā tikās ar FK Liepāja 1. komandu. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (1:1), taču pēcspēles sitienos ar 2:1 pārākas bija mettietes, iekļūstot čempionāta pusfinālā. Diemžēl sekojošā cīņa pret vēlākajām čempionēm AFA Olaine bija nesekmīga, piekāpjoties ar 0:5. Tas deva iespēju aizvadīt spēli par bronzas medaļām, kurā šoreiz nācās atzīt SK Super Nova pārākumu (2:5), čempionātu noslēdzot 4. vietā.

Par labāko spēlētāju FS Metta/OSC komandā tika atzīta Uma Upīte, savukārt SS Metta vienībā – Paula Dzene.

Bija prieks redzēt meiteņu neatlaidību, cīņas sparu un vēlmi uzvarēt katrā no situācijām laukumā. Piedzīvojām gan uzvaras, gan zaudējumus. Izdevās piedzīvot un uzvarēt arī pēcspēles sitienu sērijā, kas deva lielāku ticību saviem spēkiem. Tā kā ikdienā nespēlējam telpu futbolu, uzskatu, ka šis turnīrs bija laba pieredze un iespēja pielāgoties jauniem apstākļiem (telpu futbola bumbai, noteikumiem un specifiskam spēles stilam).Elvijs DzenītisFS Metta/OSC treneris