FS Metta/OSC Pavasara kausā izcīna sudraba godalgas

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.03.17.

Pašā skolēnu pavasara brīvlaika plaukumā, trešdienā, 15. martā, tika izspēlētas Pavasara Kausa U-16 meiteņu komandām izšķirošās spēles.

FS Metta/OSC futbolistes pēc 1. “tūres” ierindojās 2. vietā B grupā, kas nozīmēja, ka pusfinālā bija jāspēlē ar A grupas uzvarētājām – Rēzeknes novada BJSS/Daugavpils apvienoto komandu. Spēles sākumā abas komandas bija diezgan piesardzīgas, saprotot pusfināla augsto likmi, taču, minūtēm ritot, mettiešu pārsvars kļuva arvien izteiktāks, kas spēles noslēgumā atspoguļojās arī rezultātu tablo – 3:0, vienus vārtus FS Metta/OSC labā gūstot Līvai Polkai un divreiz izceļoties komandas kapteinei Nellei Treimanei.

Finālā pretī stājās Rīgas futbola skolas meitenes, kuras 2 reizes spēja izvirzīties vadībā (0:1 un 1:2), taču FS Metta/OSC kājbumbas meistares laukumā apliecināja, kas ir neatlaidība, abas reizes spējot atspēlēties. Abu vārtu autore: Nelle Treimane. Kā paredzēts turnīra nolikumā, finālspēlei beidzoties neizšķirti, tiek izpildīta 11 metru soda sitienu sērija, kur diemžēl šoreiz pārākas izrādījās Rīgas futbola skolas meitenes.

“Lielā futbola” debija noslēgta ar sudarba godalgām. Par komandas labāko spēlētāju atzīta Nelle Treimane, bet par turnīra labāko vārtsardzi FS Metta/OSC spēlētāja Laura Siņutkina.

Plašāks info par 2. kārtas rezultātiem pieejams ŠEIT

Pavasara kausa izcīņas 2. kārtas video apskats pieejams ŠEIT

Turnīra foto atskats pieejams ŠEIT

Futbolā visi – futbolistes, treneri, atbalstītāji un organizatori - esam tādu spēļu dēļ, kāds bija Pavasara kausa U-16 meitenēm fināls. Būt atkal 2. vietā nav viegli, bet treniņprocesā un arī ārpus tā neatlaidīgi meklējam tos smalkos pavedienus, kas mums ļaus pacelt čempionu kausu nākotnē. FS Metta/OSC rindās neviens negrasās padoties pēc tik “vētrainas” starpsezonas. 2. vieta mūs tikai papildus “dzen” uz priekšu un piespiež trenēties ar vēl lielāku atdevi.Laima KirtovskaFS Metta/OSC U-16 trenere

rsz_befunky_collage