FS Metta/OSC meiteņu U-12 komanda izcīna uzvaru Dinamo Rudens kausā

Laura Melne
Ievietots 01.11.17.

29. oktobrī Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās meiteņu futbola turnīrs “Dinamo Rudens kauss 2017”, kurā panākumus guva Futbola skolas Metta/OSC U-12 meiteņu komanda.

Grupu turnīru mūsu meitenes iesāka ar panākumu (2:0) pret Riga FC futbolistēm. Tam sekoja neizšķirts (1:1) spēlē pret AFA Olaine vienību, savukārt noslēdzošajā apakšgrupas cīņā tika pārspētas Dinamo spēlētājas (4:0).

Pusfinālā FS Metta/OSC komandai pretī stājās Dinamo II vienība, kas arī tika pārliecinoši pieveiktas ar 4:0. Izšķirošajā fināla cīņā mūsu meitenes bija pārākas par FK Iecava jaunajām futbolistēm (1:0), kļūstot par turnīra uzvarētājām.

Tā kā Latvijas vasaras čempionātu sezona ir noslēgusies, pēdējos divus mēnešus aktīvi trenējamies un gatavojamies jaunajai sezonai. Dinamo Rudens kausā mums bija iespēja pārbaudīt savus spēkus un redzēt jau pirmos jaunās sezonas darba augļus. Ir lietas pie kurām noteikti vēl var strādāt un pielikt, bet vēlos uzteikt komandas lielisko spēli aizsardzībā, kas, manuprāt, arī bija panākumu atslēga. Ne velti visa turnīra laikā ielaidām tikai vienus vārtus un par komandas labāko spēlētāju šajā turnīrā tika atzīta tieši aizsardze Uma Upīte.Liene VācieteFS Metta/OSC trenere