FS Metta/OSC meitenes telpu futbola čempionāta vecākās grupas 2. divīzijā cīnīsies par 9. vietu

Laura Melne
Ievietots 06.02.18.

Nedēļas nogalē tika aizvadīts Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta otrais sabraukums 2. divīzijas komandām, kurā tika noskaidrots, kuras komandas turpinās cīņu ceturtdaļfinālā, bet kuras – spēlēs par 9. vietu.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta vecākajā grupā spēkiem mērojas 2003. gadā dzimušās un vecākas futbolistes. FS Metta/OSC komandas sastāvā ir meitenes, kuras šobrīd gatavojas debijai Latvijas sieviešu futbola 1. līgas čempionātā FS Metta sieviešu meistarkomandas sastāvā.

Pirmajā čempionāta sabraukumā FS Metta/OSC izdevās pārspēt FK Baltika (2:1) un nospēlēt neizšķirti ar Rīgas Futbola skolas 1. komandu (2:2). Tas ļāva uz otro sabraukumu doties, ierindojoties 2. vietā savā apakšgrupā.

Meiteņu telpu futbola čempionāta otrais sabraukums tika iesākts ar neizšķirtu (1:1) pret Rīgas Futbola skolas 2. komandu. Lai spētu kvalificēties ceturtdaļfinālam, izšķirošajā spēlē pret FC Riga United Academy derēja tikai uzvara. Diemžēl to izcīnīt neizdevās, apakšgrupu turnīru noslēdzot ar zaudējumu 0:1.

FS Metta/OSC komanda pēc diviem aizvadītiem sabraukumiem savā apakšgrupā ierindojās 4. vietā, kas nozīmē, ka 3. martā mettietēm nāksies aizvadīt cīņas par 9.-16. vietu. Pirmās mūsu komandas pretinieces būs Rēzeknes novada BJSS futbolistes.

Pirmajā spēlē pret RFS-2 komandu mēs laukumā burtiski atstājām visus savus spēkus. Tikai pēdējās spēles minūtēs izlaidām uzvaru no rokām pēc pašu neveiksmīgas spēles savā laukuma pusē. Otrajā spēlē bija nepieciešama uzvara, lai kvalificētos 1/4 finālam. Visas spēles garumā izdarījām spiedienu uz pretinieču vārtiem, bet tā arī neizdevās uzlauzt viņu dzelžaino aizsardzību. Savukārt vienā no pretuzbrukumiem iekritām aizsardzībā, kas arī atnesa pirmo un vienīgo zaudējumu šajās telpu futbola pirmās kārtas sacensībās. Neskatoties uz neveiksmīgo pēdējo spēli, esmu lepna un ļoti apmierināta ar meiteņu kopējo sniegumu un rādīto spēli grupu turnīra sacensībās.Liene VācieteFS Metta/OSC trenere