FS Metta/OSC meitenes sākušas cīņas arī telpu futbola čempionāta vecākajā grupā

Laura Melne
Ievietots 30.01.18.

27. janvārī pirmās spēles aizvadīja Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta vecākās grupas 2. divīzijas B apakšgrupas komandas, kuru vidū bija arī FS Metta/OSC.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta vecākajā grupā spēkiem mērojas 2003. gadā dzimušās un vecākas futbolistes. FS Metta/OSC komandas sastāvā ir meitenes, kuras šobrīd gatavojas debijai Latvijas sieviešu futbola 1. līgas čempionātā FS Metta sieviešu meistarkomandas sastāvā.

Sestdien tika aizvadītas divas spēles. Vispirms līdzīgi aizvadītā cīņa pret Rīgas Futbola skolas 1. komandu arī noslēdzās neizšķirti (2:2), savukārt turpinājumā ar 2:1 tika pārspēta FK Baltika. Tas šobrīd turnīra tabulā ļauj FS Metta/OSC vienībai ar 4 punktiem ierindoties 2. vietā. Tikpat punktu arī Rīgas Futbola skolas 2. komandai, taču labāka gūto un zaudēto vārtu attiecība ļauj tām pašlaik būt apakšgrupas līderēm.

Čempionāta 2. kārta tiks izspēlēta jau 3. februārī. Cīņai par godalgām kvalificēsies katras apakšgrupas divas labākās komandas.

Kopumā esmu pat ļoti apmierināta ar komandas sniegumu pirmajā kārtā. Pirmajā spēlē pret RFS ielaidām vārtus jau pirmajā minūtē, un uzskatu, ka savā ziņā mums tas nāca par labu, jo tas mūs sapurināja un lika pamosties. Kopumā spēle pret RFS-1 komandu bija ļoti līdzīga. Gan mums, gan pretiniecēm bija iespēja izraut uzvaru. Spēle pret FK Baltika jau bija sava veida izaicinājums, kurā mums pretīm stājās augumā raženākas un fiziski spēcīgākas meitenes. Spēles iznākums liecina, ka visai veiksmīgi tikām galā ar šo izaicinājumu.Liene VācieteFS Metta/OSC trenere