FS Metta/OSC meitenes gūst nozīmīgu pieredzi sieviešu konkurencē

Laura Melne
Ievietots 06.03.18.

Nedēļas nogalē tika aizvadītas Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta 2. divīzijas cīņas par 9./16. vietu.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta vecākajā grupā spēkiem mērojas 2003. gadā dzimušās un vecākas futbolistes. FS Metta/OSC komandas sastāvā ir meitenes, kuras šobrīd gatavojas debijai Latvijas sieviešu futbola 1. līgas čempionātā FS Metta sieviešu meistarkomandas sastāvā. FS Metta/OSC meitenēm pavisam nedaudz pietrūka, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, izšķirošajā grupu turnīrā spēlē piedzīvojot minimālu zaudējumu.

Pirmo spēli cīņā par 9. vietu FS Metta/OSC aizvadīja pret Rēzeknes novada BJSS, diemžēl piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 1:2. Tas liedza iespēju čempionātu noslēgt augstāk par 13. vietu, taču arī tā vēl bija jāizcīna, kas mettietēm arī izdevās, pārspējot FK Baltika (2:1).

Par labāko spēlētāju FS Metta/OSC komandā tika atzīta Nelle Treimane.

Svētdien tika izspēlētas spēles, pēc kuram tika sadalītas 9-16. vietas ieguvējas. Iesākām diezgan pārliecinoši, bet tad nedaudz atlaidām rokas un Rēzeknes meitenes to ļoti labi izmantoja. Zaudējums pirmajā spēlē liedza pacīnīties augstāk par 13. vietu. Otrajā spēlē izcīnījām rakstura uzvaru, kas mums arī deva gala rezultātā 13. vietu. Kopumā esmu ļoti apmierināta ar pirmo startu sieviešu konkurencē, jo pavisam nedaudz tikai mums pietrūka, lai cīnītos par 1-8. vietu kopvērtējumā. Grupas spēlēs mēs parādījām teicamu sniegumu, paklūpot tikai pret Riga United meitenēm. Šis turnīrs bija ļoti vērtīga pieredze un labs ieskats tajā, kas mūs sagaida vasaras sezonā, spēlējot 1. līgā.Liene VācieteFS Metta/OSC trenere