FS METTA vienības izcīna Rīgas pilsētas čempionu titulu visās trīs vecuma grupās

Laura Melne
Ievietots 03.08.17.

Ar apbalvošanu 1. augustā RTU stadionā noslēdzies Rīgas pilsētas 2017. gada jaunatnes čempionāts, kurā Futbola skolas METTA komandas triumfēja visās trīs vecuma grupās, kurās tika skaitīti punkti un sadalītas godalgas: U-10, U-11 un U-12.

Kā vēstīts jau iepriekš, U-10 vecuma grupā FS METTA/Rīga izcīnīja pārliecinošu uzvaru Rīgas pilsētas čempionāta A-2 apakšgrupā, turnīra gaitā nezaudējot nevienu punktu. Savukārt, lai noskaidrotu čempionāta uzvarētājus, atbilstoši turnīra reglamentam, bija jāaizvada vēl divas spēles ar otras apakšgrupas labāko komandu JDFS “Alberts”. Divu spēļu summā (4:2 un 2:2) pārāki bija mettieši, izcīnot Rīgas pilsētas čempionu titulu. Tikmēr FS METTA/2007 A-1 apakšgrupā ierindojās 2. vietā, kas ļāva cīnīties par 3. vietu čempionāta kopvērtējumā ar otras apakšgrupas 2. vietas ieguvējiem SK “Super Nova”. Divu spēļu summā šoreiz pārāki bija pretinieki (0:5 un 2:5), mettiešiem ierindojoties 4. vietā.

Arī U-11 konkurencē pārliecinošu sniegumu visā čempionāta garumā demonstrēja FS METTA/Rīga. Desmit spēlēs tika izcīnītas deviņas uzvaras, kā arī viens mačs noslēgts ar neizšķirtu rezultātu, kas ļāva ierindoties turnīra tabulas augstākajā pozīcijā, izcīnot Rīgas pilsētas čempionu titulu.

U-12 vecuma grupā cīņa par uzvaru izvērtās visspraigāk. FS METTA/Rīga tikai ar viena punkta pārsvaru kopvērtējumā izdevās pārspēt SK Babīte jaunos futbolistus. Jāpiebilst, ka arī šoreiz mettieši lieliski aizvadīja čempionātu, vienpadsmit spēlēs izcīnot desmit uzvaras un vienu maču noslēdzot neizšķirti. Savukārt FS METTA/2005 vienība Rīgas pilsētas čempionātu noslēdza tikai viena punkta attālumā no pjedestāla, ierindojoties 5. vietā.

Trīs labākās komandas visās vecuma grupās ieguva ne tikai kausu, medaļas un diplomus, bet arī nodrošināja tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas fināla sacensībās vasaras sezonas noslēgumā. U-10 vecuma grupā LFF kausa izcīņa notiks no 18. līdz 20. augustam Liepājā, U-11 vecuma grupā – no 25. līdz 27. augustam Rēzeknē, bet U-12 vecuma grupā – no 8. līdz 10. septembrim Ventspilī.

Gribu atzīmēt, ka visās spēles Rīgas čempionātā mūsu komandas rādīja ļoti labu kombinacionālo, ātru un saturīgu spēli. Katrā spēlē mēs dominējām laukumā, ļoti labi spēlējām taktiski. Visu to, ko mēs mācāmies un pilnveidojam treniņos, mums sanāca parādīt laukumā. Vēl gribētu atzīmēt, ka mūsu puiši visās spēlēs izcēlās ar individuālo meistarību. Parādītais raksturs, gatavošanās katrai spelei, koncentrēšanās bija visaugstākajā līmenī. Tāpēc arī mums sanaca kļūt par Rīgas čempioniem! Par to gribu pateikt lielu paldies puišiem! Paradītais rezultāts Rīgas čempionātā ir visas FS METTAs kopējais darbs un nopelns. Gribu apsveikt komandu, vecākus, FS METTAs personālu un vadību ar uzvaru Rīgas čempionāta.Romāns KvačovsU-12 komandas treneris