FS Metta U-9 un U-12 komandas triumfē Rīgas atklātajā Ziemas futbola čempionātā

Maksims Kirsanovs
Ievietots 09.03.17.

4. martā Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā norisinājās Rīgas atklātais Ziemas futbola čempionāts U-9 un U-12 vecuma grupās, kurā divas 1. vietas izcīnīja FS Metta futbolisti.

FS Metta U-9 komanda aizvadīja spožu turnīru, izcīnot pārliecinošas uzvaras visās sacensību spēlēs, kļūstot par čempionāta uzvarētājiem. Turnīra pirmajā spēlē ar rezultātu 3:0 tika pārspēta Šitika FS komanda, pateicoties Marka Melbārža, Krista Komorovska un Kristapa Mosāna gūtajiem vārtiem, kam sekoja graujoša 7:0 uzvara par FK Jelgavas vienaudžiem. Šajā spēlē mettiešu rindās izcēlās Krists Komorovskis, Kristaps Mosāns, Matīss Siliņš, Lenards Bērziņš, kā arī trīs vārtus guva Rūdolfs Kļavinskis.

Nākamajā spēlē pret Krāslavas FK futbolistiem, kurā mettiešiem arī vienīgie turnīra laikā zaudētie vārti, tika svinēta uzvara ar 3:1, divus vārtus gūstot Rūdolfam Kļavinskim un vienu reizi izceļoties Markam Melbārdim. Pusfināla cīņā tika apspēlēta SC Mārupes vienība – 5:0. Vārti Nika Lāča, Krista Komorovska, Kristapa Mosāna un divi Pētera Palameika kontā. Sacensību finālspēlē FS Metta U-9 komandas jaunie futbolisti ar 5:0 pieveica FK Dinamo Rīga komandu. Šo uzvaru kaldināja divi Rūdolfa Kļavinska, divi Kristapa Mosāna un vieni Krista Komorovska vārti.

Tikmēr FS Metta U-12 futbolisti turnīru iesāka ar minimālu 1:0 panākumu pret SC Mārupes vienību, vārtus gūstot Klāvam Smildziņam, pēc kā sekoja pārliecinoša 3:1 uzvara par JFC Skonto komandu. Šajā spēlē mettiešu rindās izcēlās Klāvs Smildziņš, Andrejs Rūdis un Kārlis Lībietis. Turpinājumā, līdzvērtīgā un spraigā cīņā nācās atzīt FK Spartaks Jūrmala vienaudžu pārākumu ar rezultātu 1:2, ar vārtu guvumu izceļoties Klāvam Smildziņam.

Tomēr grupas noslēdzošajā spēlē mettieši ar rezultātu 3:0 apspēlēja Riga United vienību, divas reizes vārtus gūstot Kārlim Lībietim un vienu reizi izceļoties Kārlim Kapaklim. Turnīra finālspēlē, pateicoties vienīgiem Klāva Smildziņa gūtajiem vārtiem, tika pārspēti FK Dinamo Rīga jaunie futbolisti, kas ļāva triumfēt sacensību kopvērtējumā.

Turnīra laikā bija redzams progress puišu attīstībā. Salīdzinot ar iepriekšējo turnīru, pieļauto kļūdu skaits ir vērojami samazinājies, kas deva savu rezultātu - tika izcīnīta uzvara sacensībās. Puiši mēģināja precīzi izpildīt visas trenera prasības, ko ļoti augsti vērtēju. Atliek tikai turpināt cītīgi trenēties un pilnveidoties, lai varētu sasniegt jaunus panākumus. Vladimirs CīmanisFS Metta U-9 komandas galvenais treneris

Mūsu komanda aizvadīja turnīru ļoti labā līmenī. Spēles tika nospēlētas saturīgi, kā arī tika parādīts augsta līmeņa kombinacionāls futbols. Ir patiesa prieka sajūta, ka mums ir izdevies uzvarēt turnīrā. Trenera prasību izpildīšana gan treniņos, gan turnīros dod skaidri redzamu rezultātu. Pateicos puišiem par pašatdevi un apsveicu visus ar uzvaru, jo tā, viennozīmīgi, ir mūsu kopējais nopelns. Romāns KvačovsFS Metta U-12 komandas galvenais treneris