FS Metta U-9 un U-12 komandas izcīna zeltu "Spring Cup" turnīrā Igaunijā

Laura Melne
Ievietots 16.04.18.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijā risinājās “Spring Cup” turnīrs, kurā U-9 un U-12 vecuma grupās Futbola skolu Metta kopumā pārstāvēja piecas komandas.

U-9 konkurencē startēja trīs mettiešu komandas: FS Metta, FS Metta/Rīga un FS Metta/Rīga SS. Sestdien, 14. aprīlī, tika aizvadīts grupu turnīrs. A apakšgrupā pārliecinošu sniegumu demonstrēja FS Metta/Rīga komanda, pārspējot visus savus pretiniekus. Vispirms ar 11:0 tika pieveikta Harju JK, kam sekoja JFA Jelgava pārspēšana (11:1) un panākumi pret divām Igaunijas galvaspilsētas komandām: Tallina JK Kratid (18:0) un FC Tallinn ML (7:1).

Savukārt B apakšgrupā mettiešu komandas cīnījās ar mainīgām sekmēm. FS Metta turnīru iesāka ar uzvaru pret JK Tabasalu (4:2), kam gan sekoja neveiksmes pret Helsinku HJK (0:7) un FC Tallinn DM (1:3). Noslēdzošajā grupu turnīra spēlē FS Metta pārspēja FS Metta/Rīga SS komandu (8:3), kurai “Spring Cup” galvenais ieguvums bija starptautiskas futbola pieredzes gūšana.

FS Metta turnīru noslēdza 5. vietā, ceļā uz to pārspējot Tallina JK Kratid (3:1) un JK Tabasalu (3:0), savukārt FS Metta/Rīga turpināja cīņu par medaļām. Pusfinālā mettiešiem pretī stājās Helsinku HJK jaunie futbolisti, kas tika uzvarēti ar 3:0. Savukārt nervus kutinošā finālā, kura pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (1:1), pēcspēles sitienos ar 3:2 pārāki bija mettieši, kļūstot par turnīra čempioniem.

Paralēli “Spring Cup” aizvadīja arī FS Metta un FS Metta/Rīga U-12 komandasFS Metta turnīru iesāka ar bezvārtu neizšķirtu pret Helsinku PPJ, turpinājumā pārspēja TJK Legion (2:1), bet apakšgrupas spēles noslēdza ar zaudējumu (2:3) Parnu JK. Tikmēr FS Metta/Rīga vispirms divas cīņas aizvadīja neizšķirti – 1:1 pret Brommapojkarna un 0:0 pret Harju JK, bet noslēdzošajā apakšgrupas spēlē pārspēja JFA Jelgava vienību (4:0).

Tā kā FS Metta/Rīga savā apakšgrupā izcīnīja 1. vietu, savukārt FS Metta bija 2. pozīcijā, abu mettiešu komandu ceļi krustojās pusfinālā. Tajā uzvaru svinēja FS Metta/Rīga (3:0), iekļūstot finālā, kamēr FS Metta priekšā bija cīņa par bronzu. “Spring Cup”  turnīru abām Futbola skolas Metta vienībām izdevās noslēgt uz pozitīvas nots – FS Metta pēc 2:2 pamatlaikā pēcspēles sitienos ar 2:1 pārspēja Parnu JK, izcīnot 3. vietu. Savukārt FS Metta/Rīga finālā ar 2:0 apspēlēja JFA Jelgava jaunos futbolistus, kļūstot par “Spring Cup” čempioniem.

Ļoti labi organizēts turnīrs, par ko gribas pateikt paldies tā organizatoriem. Abas mūsu komandas paradīja sevi no labākās puses, par to arī gribu puišiem pateikties, katrā spēlē mēs bijām pārāki par pretinieku taktiskajā, tehniskajā un ātruma ziņā. Gatavošanās spēlēm, disciplīna un motivācija mums bija visaugstākajā līmenī. Gribu visus apsveikt ar šo rezultātu, paldies vecākiem par atbalstu! Metta ir spēks!Romāns KvačovsFS Metta U-12 treneris