FS METTA U-9 un U-10 komandas kļuvušas par BFK Salaspils kausa uzvarētājām

Laura Melne
Ievietots 29.09.17.

Divas nedēļas nogales pēc kārtas risinājās tradicionālais BFK Salaspils Rudens kauss, kurā piedalījās un panākumus guva arī Futbola skolas METTA U-9 un U-10 vecuma grupas komandas.

17. septembrī Salaspilī spēkiem mērojās 2008. dzimušie futbolisti, kuru vidū bija arī divas Futbola skolas METTA vienības FS METTA/Rīga un FS METTA/2008. Vissekmīgāk turnīru aizvadīja tieši FS METTA/Rīga komanda piecās spēlēs izcīnot četras uzvaras. Vispirms tika pārspētas abas laukuma saimnieku komandas: 4:1 pret BFK Salaspils un 7:0 pret BFK Salaspils 09. Tieši tāds pats rezultāts (7:0) arī spēlē ar Nikars. Vienīgais zaudējums mettiešiem pret Fariona FK, minimāli piekāpjoties ar 1:2. Savukārt noslēdzošajā spēlē ar 4:1 pārspēta otra METTAS komanda FS METTA/2008. Kopvērtējumā tas mettiešiem deva 12 punktus, kas nodrošināja turnīra uzvarētāju godu.

Tikmēr FS METTA/2008 ar diviem neizšķirtiem, divām uzvarām un vienu zaudējumu ierindojās 4. vietā.

Nedēļu vēlāk BFK Salaspils kausu aizvadīja arī gadu vecākie futbolisti. Arī šoreiz turnīru vissekmīgāk aizvadīja FS METTA/Rīga komanda. Vispirms pārliecinoši ar 5:0 tika pārspētas AFA Olaine un Liepāja-2 komandas, kam sekoja 2:0 pret BFK Salaspils un Academ FC. Izšķirošā spēle pret Riga FC/Kangaroos pamatlaikā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, savukārt pēcspēles sitienos ar 2:0 pārāki bija FS METTA/Rīga futbolisti, kļūstot par turnīra uzvarētājiem.

Jāpiebilst, ka abu vecuma grupu komandām šī bija pirmā turnīru pieredze ar jaunajiem treneriem. 2008. gadā dzimušos futbolistus turpmāk trenēs Vladimirs Cīmanis, savukārt 2007. gadā dzimušos – Ivars Gailis.

Šajā turnīrā vairāk iepazinos ar spēlētājiem, kā viņi demonstrē savu sniegumu spēles situācijās un kā tiek izpildīti mani dotie uzdevumi. Kopumā esmu apmierināts un redzu, kur vēl ir jāpiestrādā.Ivars GailisU-9 komandas treneris